Robert Gonera ma za sobą dwa małżeństwa. Od wielu lat jest singlem. Teraz wyjawił, dlaczego

Robert Gonera
Robert Gonera
Źródło: MWMEDIA
Robert Gonera przez kilka lat dzielił życie z Jolantą Fraszyńską, która była jego żoną na początku lat 90. Aktorska para doczekała się córki Nastazji. Następnie gwiazdor kina i seriali związał się z Karoliną Wolską, którą poślubił w 2003 roku. Małżeństwo powitało na świecie dwóch synów. Niestety ich relacja rozpadła się w 2012 roku.

Robert Gonera zaprezentował aktorski warsztat w wielu filmach i serialach. Za rolę biznesmena Adama Boreckiego w dramacie kryminalnym Krzysztofa Krauzego "Dług" z 1999 roku otrzymał Polską Nagrodą Filmową, znaną również jako Orzeł. Co ciekawe artysta zadebiutował jak aktor już dziewięć lat wcześniej na scenie Operetki Wrocławskiej w musicalu "Skrzypek na dachu".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZTSTENKA_SLUB
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Robert Gonera jest singlem. Wspomina dawne miłości

Według mediów aktor od czasu rozstania z drugą żoną jest sam. W wywiadzie z serwisem gazeta.pl Robert Gonera przyznał, że nigdy nie korzystał z popularności i zainteresowania kobiet jego osobą. Wyjawił też, dlaczego nie ułożył sobie życia ponownie.

"Nigdy jednak nie byłem i nadal nie jestem zainteresowany korzystaniem z mojej powierzchowności. Od wielu lat jestem singlem. Nie chcę nikomu oferować ciężkiej drogi bycia z aktorem, który ciągle jest w drodze. Z trudem i z ogromnym wysiłkiem starałem się być w życiu moich bliskich i moich dzieci. To powoli już się kończy, bo dzieci dorastają. Mój najmłodszy syn ma 16 lat, starszy prawie 20, a córka w ogóle jest dorosła" - zdradził.

Na pytanie, czy jest "zatwardziałym singlem" odpowiedział, że nie do końca tak jest,

"Nie do końca, bo czasami jeszcze człowieka coś szarpie, ale jestem spełniony. Przeżyłem piękną miłość do mojej żony, a wcześniej przytrafiło się również młodzieńcze uczucie" - dodał.

W tym samym wywiadzie Robert Gonera przyznał, że wiele razy zachłysnął się miłością, gdy wydawało mu się, że naprawdę się zakochał. Nie zdradził dokładnie, o którą partnerkę z przeszłości mu chodziło.

"Przyznam, że mi odbiło na punkcie mojej partnerki życiowej, ale w pozytywnym znaczeniu. Ludzie, którzy wiedzą, czym jest miłość, doskonale rozumieją, o co mi chodzi" - stwierdził.

Kim jest córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej?

Nastazja Gonera przyszła na świat w 1990 roku we Wrocławiu. Podobnie jak rodzice, związała się ze światem filmowym. Nie została aktorką, ale ukończyła reżyserię na łódzkiej Filmówce. Ma na swoim koncie kilka etiud, filmów krótkometrażowych i dokumentalnych. Pracowała również jako asystentka reżysera na planie filmu "Powidoki" Andrzeja Wajdy.

Natazja Gonera napisała scenariusz i wyreżyserowała teledysk do utworu Maty pt. "Kiss cam". Jej dziełem jest też klip do piosenki "Laura" wykonanej przez trio Daria Zawiałow, Sokół, Michał Kush. Wraz z wokalistką Misią Furtak stworzyła klip pt. "Pamięć".

"Pamięć to utrzymana w śmieszno-strasznym duchu satyra na motyw powrotu do domu rodzinnego. Jesteśmy z nim przecież związani przez całe życie, powinien stanowić dla nas ostoję, być miejscem, w którym czujemy się bezpieczni, potrzebni i kochani. Co jednak dzieje się wtedy, kiedy powrót do domu rodzinnego kojarzy się z niczym innym jak opresją? Kiedy przysłowiowy heimat przywołuje skojarzenie rodem z najstraszniejszego horroru? Można próbować od niego uciec, rozliczyć się z nim, zapomnieć, wybrać wolność i wyruszyć w dalszą podróż. Można próbować, ale… zasadniczo się nie da. I o tym właśnie opowiada nasz mały film. Nastka Gonera" - czytamy w opisie wideo w serwisie YouTube.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości