Syn Alicji Bachledy-Curuś jest już milionerem. Henry Tadeusz nie skończył jeszcze 15 lat

Alicja Bachleda-Curuś z synem
Alicja Bachleda-Curuś z synem
Źródło: MW MEDIA/GETTY IMAGES
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell są rodzicami 14-letniego Henryka Tadeusza. Co ciekawe, według najnowszych doniesień medialnych nastolatek może poszczycić się już olbrzymim majątkiem. Według ekspertów Henry Tadeusz jest już milionerem.

Alicja Bachleda-Curuś na ekranie zaczęła pojawiać się jeszcze jako mała dziewczynka. Na swoim koncie ma role w produkcjach takich jak m.in. "Pan Tadeusz", "Syzyfowe prace", "Ondine", "Bitwa pod Wiedniem", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy "Polaris".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella oczarował media

Mało kto wie, że Polka przyszła na świat w Tempico w Meksyku, gdzie jej rodzicie przebywali ze względu na pracę ojca aktorki. Po kilku miesiącach tam spędzonych Alicja Bachleda-Curuś wraz z rodziną przeprowadziła się do Polski.

Prywatnie aktorka była przez dwa lata w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Według mediów do rozstania miało dojść przez jej przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam w 2008 r. aktorka związała się z Colinem Farrellem, z którym rok później powitała na świecie syna.

Ich związek nie przetrwał próby czasu i już w 2011 r. w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu, jednak aktorzy starają się być dla chłopca dobrymi rodzicami. W ubiegłym roku zrobiło się głośno o synu gwiazdorskiej pary. Henry Tadeusz towarzyszył ojcu podczas 95. gali rozdania Oscarów.

Colin Farrell z synem
Colin Farrell z synem
Colin Farrell z synem
Źródło: Getty Images North America

Syn Alicji Bachledy-Curuś ma pokaźny majątek

Trudno ukryć, że 14-latek skradł show, a nawet udzielił swojego pierwszego wywiadu dla "Access Hollywood" i extra.tv. Na pytanie, czy jego ojciec jest surowy, Henry odpowiedział:

"Nie, nie, jest zdecydowanie miły" - odparł.

Henry Tadeusz zaznaczył również, że jego tato był wspaniały w filmie "Duchy Inisherin". Kiedy dziennikarze zapytali 14-latka o wyjawienie sekretu na temat ojca, Colin Farrell zabrał mikrofon, żartobliwie mówiąc, aby nie wywierali presji na jego synu, bo jest tu nowy.

Teraz znów w mediach zrobiło się głośno o Henrym Tadeuszu, bowiem eksperci dla serwisu shownews.pl oszacowali majątek nastolatka. Jak się okazuje, syn Alicji Bachledy-Curuś jest już milionerem.

"Mimo że Henry nie gra w żadnych filmach i wiedzie życie przeciętnego nastolatka, to jego majątek jest wyceniony na sumę w wysokości miliona dolarów" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/GETTY IMAGES

podziel się:

Pozostałe wiadomości