Syn Doroty Szelągowskiej zapozował dla "Vogue"... jako gladiator. "Piękny i zdolny"

Dorota Szelągowska
Syn Doroty Szelągowskiej wystąpił w sesji zdjęciowej
Źródło: MWMEDIA
Antoni Sztaba, czyli pierworodny syn Doroty Szelągowskiej, od pewnego czasu rozwija się jako aktor, a teraz spróbował swoich sił także w modelingu. 22-latek zapozował dla modowego magazynu "Vogue" w przebraniu gladiatora. Fani byli zachwyceni jego talentem.

Dorota Szelągowska to nie tylko słynna architektka i osobowość telewizyjna, ale także mama na pełny etat. Gwiazda TVN doczekała się dwójki dzieci: syna Antoniego i dużo młodszej córeczki Wandy. Pierworodny Doroty Szelągowskiej jest już dorosłym mężczyzną i powoli podbija polski show-biznes.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Ostrowska o pracy z synem. "Nie muszę się o niego martwić"
Małgorzata Ostrowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy jest coś, bez czego nie wyjdzie na scenę. Co więcej, wokalistka od pewnego czasu koncertuje wraz z synem. Jak to jest występować u boku pociechy? Okazuje się, że stres nie jest aż tak duży.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Antoni Sztaba wystąpił w sesji dla magazynu "Vogue"

Antoni Sztaba ma już 22 lata i od dawna interesuje się aktorstwem oraz szeroko pojętą branżą filmową. Niedawno syn Doroty Szelągowskiej dostał angaż w głośnym serialu "Lipowo. Zmowa milczenia", a teraz pochwalił się kolejną prestiżową współpracą. Tym razem związaną jednak z... modelingiem.

Pierworodny słynnej projektantki wnętrz wystąpił bowiem jako model dla polskiej edycji magazynu "Vogue". Efektami sesji zdjęciowej pochwalił się na Instagramie. Na zamieszczonych przez niego kadrach widzimy go w roli gladiatora.

"Geniusz zbroje mi dał, potem wolność i zdjęcia robił [...]. A jak sobie kupicie wrześniowe, wydanie to można tam przeczytać, co sobie tam myślę i co czasem robię, i jedno z tych zdjęć też" - napisał.

Pod postem pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy.

"Czy ten książę jest jakiś krejzi?";

"Piękny i zdolny";

"Kopara opadła" - czytamy w komentarzach.

Syn Doroty Szelągowskiej podbija branżę filmową

Antoni Sztaba to syn Doroty Szelągowskiej z jej pierwszego małżeństwa z Pawłem Hartliebą. 22-latek nie nosi jednak nazwiska po żadnym ze swoich biologicznych rodziców, a po jednym z wieloletnich partnerów swojej mamy. To właśnie bowiem kompozytor Adam Sztaba był dla niego przez ponad 13 lat niczym prawdziwy ojciec. Chociaż związek muzyka z Dorotą Szelągowską się rozpadł, Antoni Sztaba wciąż utrzymuje dobre relacje z ojczymem.

Syn projektantki dorastał w cieniu mamy i raczej nie pokazywał się z nią na ściankach. Wiele osób było więc zdziwionych, że zdecydował się na rozwijanie kariery filmowej i zagrał już w kilku znanych produkcjach. Dorota Szelągowska uszanowała decyzję syna i wspiera go z całych sił. Nigdy się jednak nie narzuca.

"On wie, co robię ja, ja wiem, nad czym on pracuje. Ale to odrębne życia dwojga dorosłych ludzi. Antoni studiuje poza Warszawą. Kocham go najbardziej na świecie. Jeśli jednak chodzi o nasze relacje, nie jest tak, że mamusia usycha z tęsknoty za synkiem" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości