Syn Krzysztofa Ibisza jest już pełnoletni. Anna Nowak-Ibisz pokazała, jak wygląda

Anna Nowak-Ibisz
Anna Nowak-Ibisz
Źródło: MWMEDIA
Vincent Ibisz, syn znanych telewizyjnych osobistości Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz, obchodził niedawno 18. urodziny. Ten szczególny dzień, który oznacza wejście w dorosłość, był powodem do rodzinnego świętowania. Dumna mama złożyła synowi życzenia na Instagramie i pokazała wspólne zdjęcie. Ależ on wyrósł!

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz ślub wzięli w 2005 roku. Owocem ich związku jest syn Vincent Ibisz. Niestety ich małżeństwo przetrwało tylko do 2009 roku. Prezenter miał wcześniej syna Maksymiliana z małżeństwa z Anną Zejdler, natomiast niedawno urodził mu się trzeci już syn Borys. Jego matką jest Joanna Ibisz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tomasz Kot o roli pana Kleksa. Na planie filmowym towarzyszył mu syn
Źródło: ozatydzien.tvn.pl

Vincent Ibisz skończył 18 lat

Vincent Ibisz obecny jest w życiu publicznym od najmłodszych lat. Często towarzyszył tacie Krzysztofowi Ibiszowi podczas różnych wydarzeń z show-biznesu. Jego zainteresowanie mediami i telewizją nie jest tajemnicą. Młody Vincent Ibisz nie raz opowiadał, że bardzo chciałby pójść w ślady sławnego ojca. Jego marzeniem było nawet poprowadzenie programu, co mu się udało.

Osiemnaste urodziny Vincenta Ibisza były emocjonalnym wydarzeniem dla całej rodziny. W tym dniu szczególnie wzruszona była Anna Nowak-Ibisz, która podzieliła się swoimi emocjami na profilu w mediach społecznościowych.

"Kolorowa jak motyl matka osiemnastolatka. To zdjęcie mówi więcej niż jakiekolwiek słowa! Ten gość ma na imię Vincent i kończy dzisiaj osiemnaście lat. Jestem wdzięczna za to, że jest moim synem" - napisała dumna i pełna miłości matka.

Anna Nowak-Ibisz złożyła życzenia synowi

Anna Nowak-Ibisz jest kochającą matką, która ceni każdą spędzoną z synem chwilę. Gwiazda zdecydowała się na szczery wpis w mediach społecznościowych z okazji 18. urodzin syna. Postanowiła podzielić się refleksjami z okazji wejścia syna w dorosłość.

"18 lat minęło i nie jak jeden dzień! Każda samodzielna mama, wie, o czym mowa. Nosimy nasze dzieci w sercach, w słowach, ale głównie w czynach, robimy wszystko, żeby było jak najlepiej, stoimy za nimi murem, wspieramy w każdej bitwie, choć same jesteśmy delikatne i wrażliwe jak motyle i potrzebujemy wsparcia" - wyznała.

Za drogą, jaką przeszli razem jako rodzice podziękowała swojemu dawnemu partnerowi Krzysztofowi Ibiszowi.

"Jestem i zawsze będę wdzięczna za to, że jego tata, tak bardzo walczył razem ze mną, żeby nasz syn pojawił się na świecie" - napisała.

Anna Nowak-Ibisz jest wdzięczna za to, że jej syn pojawił się na świecie i złożyła obietnicę, że zawsze będzie go chronić.

"Każda samodzielna mama, wie, o czym mowa. Nosimy nasze dzieci w sercach, w słowach, ale głównie w czynach, robimy wszystko, żeby było jak najlepiej, stoimy za nimi murem, wspieramy w każdej bitwie, choć same jesteśmy delikatne i wrażliwe jak motyle i potrzebujemy wsparcia. Moje kolorowe, pełne zwariowanych barw skrzydła, będą ciebie zawsze chronić i wspierać synu. Choć to Ty wyglądasz jak mój bodyguard" - zażartowała na koniec.

Post spotkał się z ciepłym odzewem od fanów, którzy składali życzenia Vincentowi Ibiszowi i zachwycali się, jak bardzo wyrósł.

"Pani Aniu jeszcze nie tak dawno opowiadała pani jak kładzie ciuszki czy piżamkę na kaloryferze dla Vincenta, żeby było mu od razu ciepło" - napisała jedna z obserwatorek, która zauważyła upływ czasu.

Vincent Ibisz z rodzicami
Vincent Ibisz z rodzicami
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości