Tadeusz Muller w podróży poślubnej w Tajlandii. Pochwalił się zdjęciami

Tadeusz Muller wyjechał w podróż poślubną
Tadeusz Muller wyjechał w podróż poślubną
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Tadeusz Muller niedawno wziął ślub, po czym zabrał swoją świeżo upieczoną żonę w romantyczną podróż poślubną. Nowożeńcy spędzają swój miesiąc miodowy w Tajlandii, a zdjęciami z rajskiej wyprawy chętnie chwalą się w mediach społecznościowych.

Tadeusz Muller jest starszym dzieckiem Magdy Gessler i owocem jej związku z niemieckim dziennikarzem Volkhartem Mullerem. 35-latek, tak jak większość jego słynnej rodziny, od lat pasjonuje się gastronomią i dzieli się swoją wiedzą w tym temacie w różnych programach kulinarnych. Niedawno celebryta miał też wielką okazję do świętowania, bowiem wziął ślub z ukochaną Małgorzatą Downar. Szczęśliwą nowinę przekazała fanom Lara Gessler, która na Instagramie pochwaliła się, że jej brat właśnie zmienił stan cywilny.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Tadeusz Muller wypoczywa z ukochaną w Tajlandii

Tadeusz Muller i Małgorzata Downar wyruszyli w podróż poślubną do Tajlandii, gdzie wypoczywają na bajkowych wyspach Phi Phi. Syn Magdy Gessler chętnie chwali się na swoim Instagramie zdjęciami, na których widzimy egzotyczną roślinność czy też rajskie plaże.

Warto dodać, że nowożeńcy nie wybrali typowego, luksusowego kurortu. Zamiast tego zatrzymali się w lokalnej chacie otoczonej naturą. Zakochani zwiedzą okolice, chodzą na randki na kocyk na plaży, próbują miejscowej kuchni i poznają tamtejsze zwyczaje.

Zdjęcia chętnie komentuje sama Magda Gessler, która najwyraźniej ma świetny kontakt z synową.

"Cudowna dziewczyna, moja córeczka" - napisała pod postem słynna restauratorka.

Magda Gessler opowiedziała o roli babci
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Tadeusz Muller poślubił ukochaną podczas rejsu łodzią

Ślub jedynego syna Magdy Gessler był szeroko komentowany w mediach i nic dziwnego, ponieważ Tadeusz Muller i jego żona postawili na bardzo nietypową uroczystość. Zakochani pobrali się bowiem podczas rejsu statkiem po jeziorze. Kucharz miał na sobie marynarkę w kolorze zgaszonego różu, a Małgorzata Downar krótką sukienkę z ogromną kokardą. Para przyciągała uwagę okolicznych gapiów, a po złożeniu przysięgi razem z gośćmi przeniosła się do drewnianej, mazurskiej chaty, gdzie odbyło się huczne wesele.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości