Tak Bruce Willis zareagował na wiadomość, że zostanie dziadkiem. Chce zawalczyć o siebie

Tak Bruce Willis zareagował na wiadomość o zostaniu dziadkiem
Tak Bruce Willis zareagował na wiadomość o zostaniu dziadkiem
Źródło: Getty Images Europe
Bruce Willis choruje na afazje. Kilka tygodni temu aktor dowiedział się, że jego najstarsza córka jest w ciąży, a on zostanie dziadkiem. Ta wiadomość miała zmotywować aktora. Bruce Willis chce zawalczyć o siebie i nie chce poddawać się chorobie.

Kilka miesięcy temu rodzina Bruca Willisa wydała w mediach oświadczenie dotyczące stanu jego zdrowia. Okazało się, że aktor choruje na afazję, czyli na zaburzenie mowy powstałe w wyniku uszkodzenia mózgu. Aktor również w 2022 r. ogłosił, że zakończył karierę aktorską.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_ZAGRANICZNE
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Bruce Willis zostanie dziadkiem

W oświadczeniu wydanym przez rodzinę mogliśmy przeczytać.

"To jest naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna" - czytamy.

Teraz rodzina opiekuje się aktorem. Jego bliscy od czasu do czasu publikują zdjęcia z Bruce’em Willisem. Ostatnio aktor pojawił się na fotografiach Demi Moore. Nie jest bowiem tajemnicą, że po rozstaniu para dogaduje się bardzo dobrze. Bruce Willis i Demi Moore pobrali się w 1987 r. Para uchodziła za jedną z najpopularniejszych w Hollywood, a paparazzi nie dawali im spokoju. Piękna aktorka i przystojny aktor rok po ślubie powitali na świecie swoją pierwszą córkę — Rumer Glenn Willis.

Trzy lata później aktorka urodziła Scout LaRue Willis, a w 1994 r. na świecie pojawiła się ich trzecia córka — Tallulah Belle Willis. Najstarsza pociecha poszła w ślady rodziców i już teraz możemy ją oglądać w produkcjach takich jak: "Pewnego razu w... Hollywood", "Ty będziesz następna", "Króliczek", "Striptiz" czy "Niezłomny duch". Demi Moore i Bruce Willis rozstali się w 2000 r.

Bruce Willis o chorobie

Kilka tygodnii temu w mediach pojawiła się informacja, że najstarsza córka aktora spodziewa się dziecka. Demi Moore udostępniła na Instagramie zdjęcie i napisała:

"Wkraczam w erę gorącej, zwariowanej babci" - czytamy.

Ostatnio zagraniczne media podały, że Bruce Willis mimo ostatnio gorszego samopoczucia nie chce się poddawać. Chce zawalczyć o siebie dla wnuka.

"Jest zdeterminowany, aby zachować spójność i jasność umysłu tak długo, jak to możliwe, aby jego wnuk mógł mieć szczęśliwe wspomnienia o dziadku, który był obecny i aktywny w jego życiu" - podaje Radar Online.

Przyjaciel rodziny zaznaczył:

"Bruce nigdy nie cofał się przed wyzwaniami. Jest przekonany, że to nowe dziecko dostanie wszystko, co najlepsze, co może mu zaoferować" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości