Tak dziś wygląda córka Tomasza Karolaka. Nie uwierzycie, jak się zmieniła

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tomasz Karolak z córką

Tomasz Karolak pojawił się ostatnio na premierze "Listów do M.5" w towarzystwie swojej córki Leny. Fani nie poznali nastolatki, bowiem dziewczyna bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Podobna do taty?

Tomasz Karolak od wielu lat jest związany z Violettą Kołakowską. Para doczekała się dwójki dzieci: 15-letniej Leny i dziewięcioletniego syna Leona. Aktor i jego partnerka mają za sobą wiele rozstań i powrotów, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że znów są razem.

Tomasz Karolak pokazał córkę

Ostatnio Tomasz Karolak gościł w jednym z ostatnich odcinków programu Kuby Wojewódzkiego, w którym nie chciał dokładnie powiedzieć, jak wygląda sytuacja z matką jego dzieci, jednak internauci domyślili się, że gwiazdor i była modelka są znów razem.

Tomasz Karolak w przeszłości często zabierał dzieci na ścianki, jednak od jakiegoś czasu aktor zmienił swoje przyzwyczajenia. Również w mediach niewiele mówi o życiu prywatnym. Teraz aktor zrobił wyjątek i pojawił się ze swoją córką Leną na premierze "Listów do M.5".

Tomasz Karolak z córką
Tomasz Karolak z córką Tomasz Karolak z córką Źródło: MWMEDIA

Lena Karolak to cały tato?

Nastolatka miała na sobie czarną długą sukienkę, zakończoną koronką. Do tego dopasowała czarne, wiązane buty na płaskiej podeszwie. Włosy czarne, lekko podkręcone. Zobaczcie sami.

Tomasz Karolak z córką
Tomasz Karolak z córką Tomasz Karolak z córką Źródło: MWMEDIA
Lena Karolak
Lena Karolak Lena Karolak Źródło: MWMEDIA

Internauci nie kryli zaskoczenia wyglądem nastolatki.

"Aż tak wyrosła?", "Nie poznałem jej", "Pamiętam, jak była malutka", "Skóra zdarta z ojca", "Jaka mroczna", "Może pójdzie w ślady taty" - czytamy.

Co ciekawe, Lena Karolak założyła na ten wieczór sukienkę swojej mamy! O wszystkim powiedział Tomasz Karolak w rozmowie z Plejadą:

"To wspaniałe, że Lena przyszła w sukience mamy. Petarda. Poczułem się jak w tradycji, jak to kiedyś bywało, że ubrania przekazuje się kolejnym pokoleniom. I rzeczywiście, Lena zaprezentowała się fajnie" - powiedział.

Aktor dodał, że jego córka sama chciała pójść z nim na ściankę. Przy okazji zdradził jej plany na przyszłość.

"Ona nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem ani z show-biznesem. Jest w szkole mundurowej. Jest w szkole, która rządzi się swoimi prawami, w której jest dyscyplina" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości