Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo

Tomasz Jakubiak o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Tomasz i Anastazja Jakubiakowie byli gośćmi na polskiej premierze "Diuny", gdzie rozmawiali z Anną Pawelczyk-Bardygą z redakcji cozatydzien.tvn.pl. W wywiadzie para opowiedziała o swoim związku. Jakie pasje ich łączą? Kto nosi spodnie w ich domu?

Tomasz Jakubiak i Anastazja Mierosławska stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2023 roku. Para wychowuje trzyletniego synka. Choć początki ich związku były jednak pełne wyzwań, to teraz cieszą się spokojem i radością z posiadania rodziny. Sprawdź, jaka jest ich recepta na szczęśliwe małżeństwo.

Tomasz i Anastazja Jakubiakowie o wspólnych pasjach i recepcie na udany związek

Tomasz Jakubiak wyznał w wywiadzie, że z Anastazją mają wiele wspólnych pasji, które scalają ich związek. Oczywiście największą z nich jest gotowanie. Oprócz tego razem podróżują i odkrywają świat.

Mamy mnóstwo wspólnych pasji tak naprawdę. Gdyby ich nie było, to by związek nasz nie wyglądał, tak jak wygląda. Więc oprócz gotowania ja myślę, że największą naszą pasją to jest podróżowanie i odkrywanie świata. Zjadanie tego świata i zjadanie życia. To jest nasza wspólna pasja, że oboje jesteśmy totalnie otwarci na nowe rzeczy. Kochamy ich próbować w każdy możliwy sposób i to jest chyba nasza pasja, ta otwartość do świata i życia
- powiedział Tomasz Jakubiak.

Juror w programie "MasterChef" w wywiadzie podzielił się receptą na długi i szczęśliwy związek. Według niego najważniejsza jest reguła wzajemności.

Staramy się być wzajemni dla siebie. Słuchamy siebie nawzajem i myślę, że ta duża doza cierpliwości i komunikacji to jest przede wszystkim
- wyjaśnił.

Według kucharza najgorszą radą dotyczącą związków jest namawianie do kompromisów.

- Kompromis to jest najgorsza rzecz w związku, jaka może być. Każdy mówi, że trzeba iść na kompromis. Nie chodźcie nigdy na kompromis. Wspierajcie się, a będzie fajnie — stwierdził.

Tomasz Jakubiak chciałby powiększyć rodzinę

Para została zapytana o to, kto nosi spodnie w ich związku. Ten zwrot językowy odnosi się do osoby, która często ma większy wpływ na decyzje lub kontrolę w związku partnerskim bez względu na płeć. To nie oznacza jednak, że dana osoba narzuca swoją wolę drugiej, ale raczej, że często podejmuje inicjatywę. Tomasz Jakubiak przyznał, że dzielą się tą rolą, ale jego żona lepiej dba o interesy i dobrobyt w rodzinie. To ona jest tą racjonalną stroną, podczas gdy on jest bardziej marzycielem.

To zależy, bo tutaj naprawdę się dzielimy. Ja je noszę, bo wypada, żebym nosił, natomiast jeżeli chodzi o trzymanie biznesów, o mnożenie w domu bytu i pilnowanie w ogóle naszej spółki i zarządzanie wszystkim, no to tutaj nosi spodnie Anastazja. Ja jestem niebieskim ptakiem i mi to kompletnie nie wychodzi
- wyjaśnił z pełną szczerością Tomasz Jakubiak.

Kiedy Anna Pawelczyk-Bardyga zapytała zakochanych, czego im życzyć Anastazja odpowiedziała zachowawczo, że zdrowia i szczęścia. Jednak jej mąż miał bardziej konkretną odpowiedź. Tomasz Jakubiak zdradził, że marzy o powiększeniu rodziny i namawia partnerkę na kolejne dzieci.

Kolejnej dwójki dzieci. Ja o to proszę, bo namawiam, więc proszę życzyć nam dwójki dzieci
- stwierdził bez ogródek kucharz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Anna Pawelczyk- Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości