Tomasz Jakubiak z "MasterChefa" wziął ślub w niezwykłym miejscu. Świadkową była Daria Ładocha

Tomasz Jakubiak z programu "MasterChef Junior"
Tomasz Jakubiak wziął ślub
Źródło: X-NEWS
Tomasz Jakubiak to mistrz sztuki kulinarnej, autor książek i osobowość telewizyjna. Jest jurorem w programie "MasterChef Junior" oraz jednym z prowadzących dorosłego "MasterChefa". Prywatnie jest związany z Anastazją Mierosławską, z którą doczekał się syna Tomasza. Para zdecydowała się na ślub w wyjątkowym miejscu. Wśród gości była m.in. Dorota Szelągowska i Daria Ładocha, która na ślubie miała zaszczytną rolę świadkowej.

Tomasz Jakubiak w 2022 roku dołączył do grona jurorów programu "MasterChef Junior", zastępując na tym stanowisku Mateusza Gesslera. Później kucharz znalazł się również w składzie jurorskim programu "MasterChef", w którym gotują dorośli. W lipcu 2020 mistrz kulinarny powitał na świecie syna. Malec otrzymał imię po tacie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice produkcji #2
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tomasz Jakubiak z "MasterChefa" wziął ślub

Tomasz Jakubiak i Anastazja Mierosławska zdecydowali się pobrać. Zakochani wybrali romantyczne miejsce. Ślub odbył się w na jednej z balijskich plaż. Para już kilka dni temu rozpoczęła przygotowania. Towarzyszyły im Dorota Szelągowska i Daria Ładocha. Gwiazdy utrzymały informacje o ślubie do ostatniej chwili. Prowadząca program "Azja Express" to wieloletnia przyjaciółka Tomasza Jakubiaka. Miała zaszczyt zostać jego świadkową.

Państwo Młodzi prezentowali się w pięknych, kremowych kreacjach. Postawili jednak na lekkość i swobodę. Nie musieli mieć butów, bo czuli pod stopami przyjemny piasek. Na ślubie towarzyszył im trzyletni syn.

Tomasz Jakubiak i Anastazja Mierosławska
Tomasz Jakubiak wziął ślub na Bali
Tomasz Jakubiak i Anastazja Mierosławska
Źródło: Instagram @tomasz_jakubiak

Dorota Szelągowska świetnie bawiła się na przyjęciu weselnym. Chętnie relacjonowała ślub Tomasza Jakubiaka na Instagramie. Właśnie tam podzieliła się kilkoma zdjęciami z uroczystości. Sama wyglądała niezwykle promiennie. Gwiazda postawiła na długą różową sukienkę. Jej włosy układały się w fale.

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska na ślubie Tomasza Jakubiaka
Dorota Szelągowska
Źródło: Instagram @dotindotin

Tomasz Jakubiak o ukochanej i synku

Tomasz Jakubiak opowiedział o swojej rodzinie w rozmowie z portalem Oh!me. Tam szczerze przyznał, że dopuścił się zdrady i w ten sposób związał się z obecną żoną.

"Z mamą mojego dziecka, Anastazją, poznaliśmy się bardzo dawno temu i ponownie spotkaliśmy bodajże w październiku 2019 roku. Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży. Oczywiście wstyd mi za to co zrobiłem, ale koniec końców jest mega. Jesteśmy cudowną parą, mającą cudownego syna. Widocznie tak miało być. Nie należę do osób, które mówią, że żyją w celibacie, nie piją, nie palą, a gdy światło zgaśnie i nikt nie patrzy, zaczynają rozrabiać" - wyznał w wywiadzie.

Juror programu "MasterChef" dojrzał, gdy został ojcem. Narodziny syna zmieniły wszystko w jego życiu. W czerwcu Tomasz Jakubiak obchodził urodziny i wtedy opowiedział fanom na Instagramie, jakie ma marzenia.

"Otóż z okazji 40. urodzin chciałbym sobie życzyć coś, wydawałoby się dosyć prostego, czyli po prostu być szczęśliwym, kochać życie i umieć się do niego uśmiechać. Kilka lat temu, gdy dowiedziałem się, że zostanę ojcem oraz wybrankiem Anastazji, zrozumiałem, że to jedyne, czego można sobie życzyć, bo na resztę nie mamy żadnego wpływu. Ta dwójka odmieniła moje życie i uświadomiła, że mamy przecież wszystko, bo mamy siebie. A teoria, że życie zaczyna się po 40., jest najprawdziwsza" - przyznał kucharz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości