Dwoje uczestników "Top Model" odpadło z programu. Wśród nich był ulubieniec widzów

Uczestnicy "Top Model"
Uczestnicy "Top Model"
W "Top Model" odpadło aż dwoje uczestników. Teraz została już tylko siódemka szczęśliwców, którzy o swoją przyszłość powalczą na skandynawskim fashion weeku. Jeśli jeszcze nie widzieliście ostatniego odcinka, poniżej streszczamy, co się wydarzyło.

Tego nikt się nie spodziewał. Oboje pracowali wytrwale, a ich wrodzony talent i determinacja z pewnością zaowocują wspaniałymi karierami. Mowa o Tadeuszu Mikołajczaku i Marcie Szatańskiej, którzy odpadli w ostatnim odcinku "Top Model". Pozostała siódemka zawalczy o angaż na fashion weeku w Kopenhadze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Top Model"?

W ostatnim odcinku "Top Model" przed uczestnikami postawiono naprawdę trudne zadania. Wszystko za sprawą fashion weeku, na który przewidziano zaledwie siedem miejsc. Konkurencje musiały zatem wyłonić szczęśliwców i wyeliminować aż dwoje uczestników.

Modele musieli zaprezentować się w szalonej sesji tanecznej, która wymagała gibkości, scenicznego obycia i nieco poczucia humoru. Następnie wszyscy zagrali w reklamie pięknego uśmiechu. Trudnością były rozplanowane odjazdy autobusów, w których nagrywano scenki i szybkie przebiórki. Na konkurencję panelową przewidziano sesję, w której uczestnicy wcielili się w żywe rzeźby. Artysta tworzył dosłownie na ich ciałach.

Jeśli jeszcze nie widzieliście odcinka, pamiętajcie, że możecie to nadrobić na player.pl.

Kto odpadł w ostatnim odcinku "Top Model"?

Wybór z pewnością nie był łatwy. Na tym etapie programu "Top Model" zostali już bowiem jedynie najlepsi z najlepszych. Zasady są jednak bezlitosne i jurorzy wyeliminowali Martę Szatańską i Tadeusza Mikołajczaka. Decyzja była o tyle szokująca, że w obojgu pokładano ogromne nadzieje. Marta wyróżniała się wyjątkową urodą, z pewnością rozchwytywaną również wśród organizatorów sesji i pokazów high fashion. Tadeusz z kolei zachwycał oceniających od samego początku, stąd przyznano mu wyróżnienie w postaci złotego biletu.

Takie są jednak zasady gry i oboje uczestników pożegnało się z programem bez protestów. Są zapewne świadomi, że to dopiero początek ich modelingowej przygody, a "Top Model" otworzy im drzwi do wielkiego świata, które jeszcze niedawno były przed nimi zamknięte. Trzymamy kciuki za oboje i z pewnością będziemy regularnie informować, jak potoczyły się ich dalsze losy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości