Tyler Christopher nie żyje. Były mąż Evy Longorii i gwiazdor opery mydlanej miał 50 lat

Tyler Christopher
Tyler Christopher
Źródło: Getty Images
Kolejna smutna wiadomość obiegła media. 31 października zmarł Tyler Christopher, gwiazdor znany w Ameryce z opery mydlanej "Szpital miejski". Został odnaleziony we własnym apartamencie. Wykluczono udział osób trzecich w sprawie. Policja podała najbardziej prawdopodobną przyczynę jego śmierci. Przyjaciele, rodzina i fani żegnają aktora w emocjonalnych wpisach.

Tyler Christopher Baker urodził się 11 listopada 1972 roku. We wczesnych latach pasjonował się sportem. Planował zostać atletą, jednak to kariera telewizyjna wciągnęła go na dobre. Gwiazdor najbardziej znany był z serialu "Szpital miejski", gdzie wcielił się w rolę Nikolasa Cassadine'a.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2022 roku

Nie żyje Tyler Christopher

Tragiczne wieści o śmierci gwiazdora przekazał jeden z jego współpracowników.

"Tyler zmarł dziś rano w wyniku nagłego ciężkiego zaburzenia czynności serca w swoim mieszkaniu w San Diego" - napisał Maurice Benard w poście na Instagramie.

jak możemy dowiedzieć się z dalszej części wpisu, gwiazdor od dłuższego czasu zmagał się z depresją i nadużywaniem substancji uzależniających.

"Tyler był naprawdę utalentowaną osobą, która rozświetlała ekran w każdej odgrywanej scenie i lubił sprawiać radość wiernym fanom poprzez swoją grę aktorską. Był wspaniałym przyjacielem dla wszystkich, którzy go znali. Tyler wspierał akcje dotyczące poprawy zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień. W przeszłości otwarcie mówił o swoich zmaganiach z depresją w chorobie afektywnej dwubiegunowej i alkoholem" - napisał.

Tyler Christopher - co o nim wiemy?

Tyler Christopher, a właściwiej Tyler Christopher Baker urodził się 11 listopada 1972 roku. W 1999 roku został jednym ze współzałożycieli zespołu teatralnego 68 Cent Crew Theater Company w Los Angeles. W tym samym roku zadebiutował na dużym ekranie. Wystąpił w komediodramacie "Spotkanie po latach".

Wystąpił w takich produkcjach jak: "Sprawy rodzinne", "Czarodziejki", "Dni naszego życia", "Wojskowe biuro śledcze", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". Najbardziej znany był jednak z roli w operze mydlanej "Szpital miejski", gdzie wcielił się w greckiego księcia Nikolasa Cassadine’a. Za to wcielenie odebrał nagrodę Soap Opera Digest, oraz został nominowany do Image NAACP.

Tyler Christopher 20 stycznia 2002 roku poślubił znaną aktorkę, Evę Longorię. Małżeństwo przetrwało jednak zaledwie dwa lata. W 2008 artysta ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką była Brienne Pedigo, reporterka wyścigów samochodowych. Para doczekała się syna urodzonego w 2009 roku i córki, która na świat przyszła w 2015 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości