Tym gwiazdom wróżka przepowiedziała przyszłość. Sprawdziło się?

Laura Breszka, Małgorzata Rozenek-Małdan, Władysław Hańcza
Tym gwiazdom wróżka przepowiedziała przyszłość
Źródło: MWMEDIA / Polfilm1
Laura Breszka, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Władysław Hańcza to tylko niektóre znane osoby, które skorzystały z usług wróżek. Co im przepowiedziały? Czy wróżby się spełniły?

Czy wiesz, że ponad połowa Polaków przyznaje się do przynajmniej jednokrotnego skorzystania z usługi wróżki? Na taką statystykę wskazują badania co jakiś czas przekazywane przez media. Przykłady ukazane w treści tego artykułu pokazują, że przynajmniej niektóre z przepowiedni mogą się sprawdzić. To faktyczna wizja przyszłości czy tylko zwykły przypadek?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein
Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Dlaczego jej tata musi spać przy zapalonym świetle?

Władysław Hańcza — wróżka przepowiedziała mu datę śmierci

Jednym z najgłośniejszych przykładów na to, kiedy wróżka przepowiedziała przyszłość gwieździe, zdecydowanie jest ten, Władysława Hańczy. Aktor najbardziej znany z roli Władka Kargula w legendarnej komedii "Sami Swoi", nie miał wesołego i lekkiego życia. Gwiazdor gdy grał swoją najsłynniejszą rolę, zmagał się z żałobą po śmierci syna. W jednym z wywiadów Władysław Hańcza zaskoczył wszystkich wyznaniem, że musi żyć szybko, gdyż jak przepowiedziała mu wróżka, umrze w wieku 72 lat.

"Wróżka przepowiedziała mi, że umrę w 72. roku życia, niewiele czasu zostało, by cieszyć się uśmiechami losu" - powiedział aktor.

Na początku listopada 1977 r. Władysław Hańcza, razem z żoną, postanowili odwiedzić Sycylię. Małżeństwo było zapalonymi podróżnikami i uwielbiali odkrywać nowe miejsca. Podczas pobytu na Sycylii aktor zaczął źle się czuć, co zmusiło małżonków do powrotu do Polski. Władysław Hańcza natychmiast został przyjęty do szpitala po powrocie do kraju. Pomimo starań lekarzy, zmarł 19 listopada 1977 roku, w wieku 72 lat.

Władysław Hańcza
Władysław Hańcza dowiedział się od wróżki, że umrze w wieku 72 lat
Władysław Hańcza
Źródło: Polfilm 1

Małgorzacie Rozenek-Majdan wróżka przepowiedziała karierę

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z redaktorką serwisu naTemat.pl Joanną Stawczyk zdradziła, jak wyglądała jej wizyta u wróżki, jaką odbyła przed laty. Jak przyznała prowadząca "Dzień Dobry TVN", gdy była jeszcze niepracującą mamą z małym dzieckiem, wróżka przepowiedziała, że jej twarz znajdzie się na okładkach, a Polacy będą znać jej nazwisko.

"Byłam wtedy niepracującą mamą z małym, kilkumiesięcznym Stasiem na ręku. Posiadałam wtedy więcej wolnego czasu niż teraz, więc postanowiłam się udać do wróżki. Pani rozkłada karty i mówi do mnie: Twoja twarz będzie na okładkach, Polska będzie znać twoje nazwisko" - powiedziała w wywiadzie gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan podeszła do słów wróżki z niedowierzaniem.

"Pomyślałam, że pani ma jakiś kryzys. Wyszłam stamtąd, powiedziałam do siebie: 'Co to za absurd. Co to za dziwna sytuacja'. Wyrzuciłam tę sytuację kompletnie z pamięci, a dziś jest to prawda" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rzenek-Majdan
Małgorzacie Rozenek-Majdan wróżka przepowiedziała karierę
Małgorzata Rzenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA

Laura Breszka zapytała wróżkę o nową miłość

Laura Breszka jakiś czas temu w towarzystwie kamery "Dzień Dobry TVN" wybrała się do wróżki. Pomimo licznych trudności i dramatów, które wcześniej pojawiły się w życiu aktorki, gwiazda nie poddaje się i konsekwentnie realizuje swoje plany. W związku z powyższym postanowiła zwrócić się do wizjonerki z pytaniem, czy jej los się odmieni i spotka na swojej drodze nową miłość.

"Jest jakiś mężczyzna, jeden, drugi. Odnoszę jednak wrażenie, że sukcesy zawodowe nie do końca będą szły w parze z radością z życia osobistego. To pokazały karty" – powiedziała wizjonerka.

Kilka dni temu media donosiły o kolejny rozstaniu aktorki. Czy zatem wróżka miała rację? A może wspomniane doniesienia to tylko plotki?

Laura Breszka
Laura Breszka zapytała wróżkę o nową miłość
Laura Breszka
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Polfilm 1

podziel się:

Pozostałe wiadomości