Gwiazdy

Viki Gabor dementuje plotki na temat powiększania ust. "Są naturalne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Viki Gabor zdementowała plotki na temat ust

Viki Gabor jest młodą wokalistką, która zyskuje coraz większą popularność. Niespełna 15-letnia artystka mierzy się z blaskami i cieniami sławy, co w tak młodym wieku może nie być łatwe. W ostatnim wywiadzie zdementowała plotki na temat jej ust. Pełne usta Viki Gabor są naturalne!

Viki Gabor musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Artystka jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil obserwuje masa nastolatek. Dla nich wokalistka jest wzorem do naśladowania. Jednak życie w błysku fleszy ma swoje minusy.

Viki Gabor zaprzecza plotkom na temat powiększenie ust

Młodziutka wokalistka robi zawrotną karierę. Niestety, wiąże się to z życiem na świeczniku, a co za tym idzie - z wieloma sytuacjami, w których gwiazda musi mierzyć się z krytyką i hejtem. Fani wielokrotnie zarzucali Viki Gabor, że jej estradowy makijaż oraz stroje są nieadekwatne do jej wieku. Wytykano jej zbędne postarzanie się, a nawet ingerencję w urodę.

Wprost pisano o tym, że Viki Gabor na pewno powiększyła sobie usta. Przypomnijmy, że zwyciężczyni Eurowizji Junior niedługo skończy dopiero 15 lat. W rozmowie z "Super Expressem" wokalistka przyznała, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami. Często nawet ich nie czyta, bo nie ma na to czasu. Odniosła się do plotek na temat ust:

Dla mnie to mega śmieszne. Dużo osób pisze, że powiększyłam usta. Dla mnie to jest bardzo śmieszne, bo nie wiem, który lekarz i którzy rodzice pozwoliliby... To są naturalne usta

Małgorzata Socha o dzieciach
Małgorzata Socha o dzieciach

Viki Gabor - kariera

Viki Gabor, właściwie Wiktoria Gabor, jest młodą wokalistką pochodzenia romskiego. Sławę przyniósł jej udział w muzycznych talent show, dzięki któremu została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Tam odniosła niemały sukces - zajęła pierwsze miejsce. Od tamtej pory kariera Viki Gabor prężnie się rozwija. Wokalistka ma na swoim koncie współpracę m.in. z Kayah. Viki Gabor była gościnią w ostatniej edycji programu "MasterChef Junior", gdzie zaśpiewała swoje największe hity.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości