Gwiazdy

Piotr Gąsowski w wyjątkowy sposób uczcił Dzień Ojca. Opublikował wzruszający utwór z synem

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Piotr Gąsowski w wyjątkowy sposób uczcił Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca Piotr Gąsowski zdecydował się na wyjątkowy gest. Za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia swojemu tacie. Zaapelował też do wszystkich ojców. "Nie wstydźcie się mówić waszym dzieciom, że je kochacie" - napisał Piotr Gąsowski.

Piotr Gąsowski jest aktorem teatralnym i telewizyjnym, któremu sławę przyniosły role w licznych serialach komediowych, w tym m.in. produkcji stacji TVN "Hela w opałach". Aktor fantastycznie wypada jako prowadzący - przez 8. edycji był gospodarzem emitowanego wówczas na TVN-ie programu "Taniec z gwiazdami".

Piotr Gąsowski świętuje Dzień Ojca

Piotr Gąsowski jest dumnym ojcem Jakuba i Julii Gąsowskich. Syn poszedł w ślady gwiazdora i rozwija aktorską karierę. Piotr Gąsowski postanowił w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Ojca. Opublikował na swoim koncie na Instagramie wzruszający wpis, w którym zapewniał o ogromnej miłości i wdzięczności, jakimi darzy własnego ojca - prof. Wojciecha Gąsowskiego.

"Dzisiaj jest Dzień Ojca. Ja wolę nazywać ten dzień Dniem Taty. Jakoś tak brzmi cieplej i serdecznie. Dziękuję ci tato za wszystko, co mi dałeś i nadal dajesz! Dziękuję ci za twoją miłość do twoich dzieci i do dzieci twoich dzieci! Marzę, żeby te dzieci twoich dzieci mogły mieć takiego tatę jak ty! Chociaż w połowie!" - zachwycił się Piotr Gąsowski.

Aktor dodał do wzruszających życzeń niezwykłe wideo. Jest to piosenka, którą zaśpiewał wraz z synem Jakubem Gąsowskim. Podkreślił, jak ważne jest, by mówić swoim dzieciom o uczuciach.

"Tatusiu! Kochamy cię z Igorem bardzo, bardzo, bardzo i dedykujemy ci tę ojcowsko-synowską piosenkę! I wszystkim tatusiom! Tatusiowie! Kochajcie i bądźcie kochani! I nie wstydźcie się mówić waszym dzieciom, że je kochacie! To daje im radość, szczęście, komfort psychiczny, wzmacnia też ich poczucie wartości. To sprawia, że i my, tatusiowie, czujemy się szczęśliwsi i lepsi!" - dodał Piotr Gąsowski.

Całego utworu możecie posłuchać poniżej. Powstał w 2020 roku w ramach Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego.

Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Gąsowski - syn. Kim jest Jakub Gąsowski?

Jakub Gąsowski urodził się w 1995 roku. Jest synem Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Mężczyzna poszedł w ślady rodziców i ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Na szklanym ekranie zadebiutował w serialu "Na Wspólnej", natomiast pierwszą większą rolę otrzymał w 2. sezonie "Belfra".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości