Vito Bambino został ojcem po raz drugi. Dał córce aż trzy oryginalne imiona. "Nadal nie wierzę"

Vito Bambino
Vito Bambino
Źródło: MWMEDIA
Vito Bambino przywitał na świecie drugie dziecko. Wokalista zespołu Bitamina z dumą opowiedział o sile swojej żony i wszystkich kobiet, które rodziły dzieci. Małżeństwo zostało uwiecznione na zdjęciu wraz z nowym członkiem rodziny. Zobaczcie, jak nazwali córkę.

Vito Bambino to pseudonim artystyczny Mateusza Wojciecha Dopieralskiego. Artysta urodził się w Polsce, ale wychował w Niemczech i ma podwójne obywatelstwo. Muzyk dzieli życie na dwa kraje. Jego żoną jest Agata Di Prima-Dopieralski, pół Niemka, pół Sycylijka. Para ma syna Amara, a teraz również córeczkę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o życiu po narodzinach dzieci
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o życiu po narodzinach dzieci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Vito Bambino został ojcem po raz drugi

Para ukrywała ciążę. Dopiero w styczniu 2024 żona Vito Bambino ogłosiła, że ich rodzina się powiększy.

"Cóż, myślę, że 2024 będzie ekscytujący. Spodziewamy się drugiego dziecka. Przez dziewięć miesięcy trzymałam sekret przed tym wirtualnym światem i podobało mi się to. Ale czuję, że teraz jest czas, aby się tym podzielić" - napisała w poście.

Dziecko jest już na świecie. To dziewczynka, która otrzymała aż trzy oryginalne imiona.

Dzień dobry świecie. Hava Luna Zelda tu jest
- czytamy w opisie zdjęcia.

Pod postem z dobrą nowiną możemy przeczytać komentarze z gratulacjami.

"Gratulacje! Vito, mistrzu, masz najwspanialszą kobietę u swego boku. Dużo zdrówka!" - przesyłają internauci.

Poniżej artysta z żoną i synkiem.

Vito Bambino zabrał głos po porodzie żony

Vito Bambino odezwał się do fanów na Instagramie i wyraził swój podziw wobec kobiet, które urodziły dziecko. Artyście z trudem przyszło wyrażanie myśli, bo był pod wpływem silnych emocji, ale wyznał, że jest pod wrażeniem tego, jak silne są kobiety.

"Wszystkie matki, które rodzą dzieci...niepojęte dla mnie to jest...kto to wymyślił, żeby to tak wyglądało, żebyście musiały przechodzić przez... szacun!" - wyznał.

Wokalista nawiązał do singla "Supermoce", który był zeszłorocznym hymnem Męskiego Grania. Vito Bambino razem z Mrozem i Igo śpiewał o niezwykłych zdolnościach, ale przy tym, co przeszła jego partnerka, wydaje mu się, że tylko matki mają takie supermoce.

"Trochę śmiesznie...tak sobie myślałem, że my tu śpiewamy, że mamy supermoce i nieprzespane noce. Jeśli ktoś ma supermoce, to te matki, nasze, wasze, moje, twoje. Moja Aguś nie do zaje***ia, nadal nie wierzę, mam córę!" - powiedział na koniec z ogromną dumą.

Vito Bambino
Vito Bambino
Źródło: Instagram @bitamina.vito.bambino

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości