Zuzanna Kaszuba gra w "Na Wspólnej" od dziecka. Niesamowite, jak wyrosła

Zuzanna Koszuba
Zuzanna Koszuba
Źródło: x-news / MWMEDIA
Zuzanna Kaszuba od niemal dwóch dekad gra w "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Marysi Zięby. Młoda aktorka niedawno świętowała swoje osiemnaste urodziny. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

Serial "Na Wspólnej" w 2022 roku świętował 25 lat. Przez te lata przez produkcje przewinęła się ogromna ilość aktorów. Niektórzy występowali tylko epizodycznie, inni zagrzali miejsce nieco dłużej. Są też i takie gwiazdy, które grają w produkcji tak długo, że nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich serialu. Z pewnością jedną z takich aktorek jest Zuzanna Kaszuba.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Zuzanna Kaszuba gra w "Na Wspólnej" od niemal dwóch dekad

Zuzanna Kaszuba w serialu "Na Wspólnej" wciela się w córkę Żanety i Grzegorza. Marysia Zięba, którą gra, pojawia się w serialu praktycznie od urodzenia. Dziewczynka na oczach widzów dorastała. Rozpoczęcie pracy na planie serialu w tak młodym wieku z pewnością pozwoliło jej na zdobycie niepowtarzalnego doświadczenia aktorskiego.

Zuzanna Kaszuba miała okazję pracować u boku doświadczonych aktorów i aktorek, takich jak Anna Guzik, która wciela się w rolę Żanety. Młoda aktorka niedawno obchodziła swoje 18 urodziny. W związku z wejściem w dorosłość otrzymała wiele życzeń, zarówno od fanów serialu i ekipy produkcji.

Anny Guzik zdecydowała się opublikować serie wspólnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Do fotografii gwiazda dołączyła życzenia skierowane do młodej solenizantki.

"Ta piękna, kruczowłosa dzidzia kończy dzisiaj 18 lat! A zatem rachunek jest prosty - gramy razem od 18 lat i przeżyłyśmy sporo wspólnych chwil i przygód na planie zdjęciowym. Zuziku, sto lat dla ciebie, spełnienia marzeń i realizacji twoich dorosłych planów! Zróbcie trochę hałasu!" - napisała aktorka.

Zuzanna Koszuba gra w "Na Wspólnej" od dziecka
Zuzanna Koszuba gra w "Na Wspólnej" od dziecka
Źródło: x-news / MWMEDIA

Julia Chatys gra w Na Wspólnej" od dziecka

Inną aktorką, która gra w serialu "Na Wspólnej" od dziecka jest Julia Chatys. W serialu występuje jako Kasia, córka Bogdana Berga. Gwiazda rozpoczęła karierę aktorską jeszcze jako dziecko. Mimo że nie ma aktorskich korzeni, to już od najmłodszych lat przejawiała artystyczne zainteresowania.

Siostra Julii Chatys wprowadziła ją do świata teatru, zapisując ją na kółko aktorskie w lokalnym domu kultury, gdy dziewczynka miała tylko 6 lat. Tam też przyszła gwiazda zagrała swoją pierwszą rolę. Widząc jej talent rodzice zdecydowali się zapisać ją do agencji aktorskiej.

Julia Chatys podczas niedawnego wywiadu z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak na jej życie wpłynęła postać, w którą wciela się na ekranie. Jak wyznała gwiazda, aktorstwo pozwoliło jej uciec od problemów z rówieśnikami, a serialowa rodzina zastąpiła kolegów i koleżanki ze szkoły.

- Z Kasią jestem związana od 15. roku życia. Przyszła do mnie w momencie spiętrzenia największej ilości agresji skierowanej na moją osobę przez rówieśników w szkole. Mogę śmiało użyć słowa "wybawienie", bo tym się stała. Tuż po castingach szybko rozpoczęliśmy zdjęcia. Często opuszczałam szkołę i swoich "kolegów" z klasy, ale nie tęskniłam, wręcz przeciwnie - cieszyłam się, że mogę się od szarej rzeczywistości uwolnić. Kiedy wracałam do szkoły, musiałam się bardzo skupić na zaległościach i nadrabiać materiał oraz pisać bieżące i zaległe sprawdziany. Trochę nie było przestrzeni na przejmowanie się docinkami ze strony uczniów. Jednego dnia byłam w szkole, pozostałe dni spędzałam z moją nową serialową rodziną na planie. Rodzina Bergów powoli wchodziła do fabuły, jeszcze nie wiedzieliśmy, czy zostaniemy na dłużej, czy na moment, ale z pewnością nikt z nas nie pomyślał nawet, że możemy już na stałe dołączyć do rodziny serialu "Na Wspólnej" - wyznała.

Przeczytaj całość: Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news / MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości