Wiktoria Kozar z "HP" zdradziła, na co wydała pieniądze z wygranej. Będziecie zaskoczeni

"Królowa Przetrwania". Wiktoria Kozar
"Królowa Przetrwania". Wiktoria Kozar
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Wiktoria Kozar była uczestniczką piątej edycji "Hotelu Paradise". Choć od tej przygody minęło już sporo czasu, a widzowie TVN 7 oglądali ją już w kolejnych produkcjach, dopiero niedawno na jaw wyszło, na co przeznaczyła wygraną z miłosnego show. Ta odpowiedź wielu internautów zaskoczyła. Zobaczcie, co powiedziała.

"Hotel Paradise" szybko zyskał sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu emisji tysiące internautów zaczęło buszować po Internecie w poszukiwaniu informacji na temat dalszych losów uczestników. A ci zresztą nie dają o sobie zapomnieć! Większość bohaterów show rozwinęła działalność w mediach społecznościowych i czerpie ze zdobytej popularności garściami. Tak jak Wiktoria Kozar, która dzięki temu trafiła do kolejnego show stacji TVN 7.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_HP_WIKTORIA (1)
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Wiktoria Kozar szczerze o pieniądzach z wygranej

Wiktoria Kozar dała się poznać widzom w piątym sezonie "Hotelu Paradise". Dołączyła do mieszkańców raju w szóstym odcinku, ale niestety nie udało jej się utrzymać do samego końca. Została wyeliminowana, by później wrócić i z przytupem dotrzeć do ścisłego finału. Na Ścieżce Lojalności stanęła naprzeciwko Sevaga, ale była to jedynie przyjacielska relacja. Para podzieliła się wygraną. Co Wiktoria zrobiła ze swoją częścią? W najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy.

Z tymi finansami, to tak naprawdę nie zrobiłam nic nadal. Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, ale część sobie tak jakby schowałam i nadal to trzymam. Część próbowałam rozmnożyć i zainwestować [...], a część po prostu gdzieś tam uleciała z wiatrem
- powiedziała w rozmowie z party.pl.

Warto przypomnieć, że od zakończenia emisji show z udziałem kobiety minęło ponad 1,5 roku. Od tamtej pory Wiktoria zdążyła wziąć udział w specjalnym sezonie programu, w którym to do raju powrócili starzy wyjadacze. W "Hotelu Paradise All Stars" zbliżyła się do Artura i wydawało się, że choć oboje przybyli do raju, by sięgnąć po wygraną, los spłatał im figla. Jak potoczyły się ich losy? Artur za pośrednictwem instagramowego profilu poinformował fanów, że oboje podjęli decyzję o zakończeniu relacji.

"Ponieważ żadne z nas nie chciało kontynuować relacji na stopie związku. Obydwoje zdecydowaliśmy, że będziemy znajomymi..." - wyjaśnił Artur Sargsyan.

"Hotel Paradise". Wiktoria Kozar przeszła metamorfozę

Wiktoria przez uczestników piątego sezonu "Hotelu Paradise" nie bez powodu była nazywana "legalną blondynką". Uczestniczka show, odkąd zaistniała w przestrzeni publicznej, stawiała na jasny odcień włosów. Niedawno postanowiła zrezygnować z tlenionego blondu i postawiła na zupełnie nowy look. Jak sama przyznała, w nowy rok weszła odmieniona!

"Nowy rok, nowa ja. W końcu to zrobiłam! Nowy kolor i przedłużone włosy w moim zaprzyjaźnionym salonie..." - czytamy.

Zmianie uległ nie tylko kolorów, ale również długość włosów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów! Słów zachwytu pod adresem koleżanki nie szczędziły również współuczestniczki programów, w których wystąpiła.

"Ej lepiej" - przyznała Ewelona z "Królowej przetrwania".

"Pięknie" - dodała Dominika Stosio z "Hotelu Paradise".

Wiktorię widzowie mogli oglądać w nowym show stacji TVN7. Niestety w "Królowej przetrwania" nie zagrzała miejsca zbyt długo i była pierwszą uczestniczką, która wróciła do domu. Co sądzi o eliminacji?

- Nie mam pretensji do Eweliny, ale jest mi do tej pory przykro, ponieważ myślałam, że mamy na tamten moment o wiele lepszą relację niż ona z np. Natalią. Szczególnie że dziewczyny mówiły, że jej nie ufają. Miałam nadzieję, że porozmawia ze mną, chociaż kiedy informowała nas o swojej decyzji, jednak temat został dość szybko zmieniony. Słyszałam nawet z dalek,a jak odchodziłam z obozu, że dziewczyny się już śmiały prawie natychmiastowo po moim odejściu. Nie ukrywam, że bardzo chciałam zostać dłużej w programie, dlatego jest mi zwyczajnie przykro, że moja przygoda skończyła się tak szybko — powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Czytaj więcej: Wiktoria Kozar z "Królowej przetrwania" o sytuacji w programie. "Jest mi zwyczajnie przykro"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości