Weronika Ciechowska o kolejnych świętach bez ojca. Zdradziła, jakie miał marzenie

Weronika Ciechowska
Weronika Ciechowska
Źródło: mwmedia/x-news
Weronika Ciechowska uczciła 22. rocznicę śmierci taty. Grzegorz Ciechowski zmarł nagle 22 grudnia 2001 roku. Najstarsza córka bardzo za nim tęskni. Dziś rozmyśla o tym, że jej ojciec byłby wspaniałym dziadkiem. Zdradziła, jakie miał plany na przyszłość.

Weronika Ciechowska jest jedynym wspólnym dzieckiem Grzegorza Ciechowskiego i aktorki Małgorzaty Potockiej. Artystka ma jeszcze starszą córkę Matyldę z poprzedniego związku. Za to lider zespołu Republika doczekał się z drugą żoną, Anną Skrobiszewską, trójki dzieci: Heleny, Brunona i Józefiny.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

9082023_SZAFYGWIAZD_MILLER_KANAPA_OJCIEC
Monika Miller szczerze o śmierci ojca. "Nie przerobiłam jeszcze tego tematu"

Weronika Ciechowska wspomina ojca

Grzegorz Ciechowski zmarł nagle 22 grudnia 2001 w szpitalu w Warszawie po przeprowadzonej operacji tętniaka serca. Tuż przed zabiegiem spisał testament, który stał się w jego rodzinie kością niezgody. Weronika Ciechowska walczy w sądzie o spadek i możliwość decydowania o wizerunku ojca. Aktualnie prawa autorskie do spuścizny po zmarłym artyście należą do jego ostatniej żony Anny Skrobiszewskiej. 

Czytaj więcej: Trwa walka o schedę po Grzegorzu Ciechowskim. Wątpliwości wzbudza sporządzony testament

Weronika Ciechowska w 22. rocznicę śmierci Grzegorza Ciechowskiego opublikowała na Instagramie wzruszający post. Zwróciła się do ojca, snując wizję tego, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie nagła śmierć taty. Zdradziła, że jej ojciec myślał o tym, aby wydać płytę dedykowaną dzieciom.

Kolejny rok. Kolejne święta bez taty i dziadka. Byłbyś najlepszym dziadkiem. Odwiedzałbyś nas. Może wydałbyś już płytę z piosenkami dla dzieci. Na pewno tak. Czasami wspomniałeś o tym, że chciałeś. Jeździlibyśmy razem do Dominikany i oczywiście na Kaszuby i w Bieszczady. Jesteś w moim sercu nie tylko w ten dzień, ale zawsze. Dziękuję, że się nami opiekujesz
- zwierzyła się na Instagramie.

Poniżej portret Grzegorza Ciechowskiego, który pokazała na Instagramie jego córka.

Weronika Ciechowska o życiu w USA i swoich osiągnięciach

Weronika Ciechowska mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. W jednym z internetowych wpisów opowiedziała o tym, jak się tam znalazła. Okazało się, że nigdy nie planowała wyjazdu do USA. Zdradziła, że to jej mama zachęcała ją do tego, aby poleciała do Nowego Jorku podszkolić język angielski. Tak zaczęła się jej przygoda. Najstarsza córka Grzegorza Ciechowskiego nie bała się ciężkiej dorywczej pracy. Dzięki temu zdobyła doświadczenie w wielu branżach.

"Miałam wtedy 19 lat. Nie planowałam zostać, ale zakochałam się no i był tak zwany klops. W ciągu roku udało mi się parę razy przylecieć do NYC, aby wskrzeszać uczucie i załatwiać transfer studiów. [...] Przez ostatnie 9 lat pracowałam w konsultingu budowlanym, teraz zaczęłam pracę przy energii odnawialnej. Udało mi się również zostać certyfikowanym trenerem ujeżdżenia" - pochwaliła się Weronika Ciechowska.

Obecnie Weronika Ciechowska mieszka w New Jersey. Ma męża i dwójkę synów, kończy kolejne studia magisterskie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości