Dominik Szymański z "Top Model". Co o nim wiemy?

Dominik Szymański z "Top Model"
Dominik Szymański z "Top Model"
Źródło: TVN
Dominik Szymański jest jednym z uczestników 12. edycji "Top Model". Jurorzy i widzowie pokochali jego naturalność i energiczny charakter. Co wiemy o uczestniku programu? Dowiedz się więcej!

W "Top Model" Dominik Szymański zachwycał jurorów już od samego początku. Dzielnie przebrnął nawet przez najtrudniejsze zadania i doszedł do finału programu. Dowiedz się więcej na jego temat.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii

Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 1
Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 1
Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 2
Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 2

Dominik Szymański z "Top Model" – wiek

Dominik Szymański mieszka w Siedlcach. Ma 21 lat. Ukończył technikum gastronomiczne. Jego pasją jest gotowanie. Ma młodsze rodzeństwo, siostrę i brata. Trafili do domu dziecka. Ich zastępczą mamą została ciocia Wiola z Wioski Dziecięcej SOS w Siedlcach. W rozmowie z nami Dominik wyznał, dlaczego trafił do domu dziecka.

- To była patologia. Alkohol, przemoc fizyczna i psychiczna. Często bywało tak, że mamy długo nie było w domu. Woleli razem z ojczymem po prostu pójść na miasto i przeznaczyć pieniądze na używki, niż normalne funkcjonowanie domu - powiedział.

Dominik Szymański w "Top Model"

Dominik Szymański wywarł bardzo pozytywne wrażenie na jurorach. Na castingu Dawid Woliński przekonał go, aby zgolił wąsy i wystylizował go. Pozostali szybko dostrzegli jego potencjał. Mało kto wiedział, że chłopak zgłosił się do programu.

- Biologicznym rodzicom nie mówiłem, że idę na casting. Z ojcem w ogóle nie mam kontaktu, z mamą tylko sporadyczny, widzimy się może ze dwa razy w roku, czasem któreś z nas zadzwoni, czy napisze jakiegoś sms-a. Nie czuję z nią specjalnej więzi. Kiedyś o nią walczyłem, ale już tego nie czuję - powiedział nam uczestnik.

W trakcie modelingowego show Dominik Szymański dawał z siebie wszystko. Swoim charakterem zachwycał także gości odcinków. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy doszedł do finału programu.

Dominik Szymański z "Top Model" o życiu w wiosce dziecięcej

Dominik Szymański z "Top Model" chce być przykładem dla wszystkich, że nawet mając niezbyt ciekawą przeszłość, należy walczyć o siebie, aby osiągnąć sukces. Ze szczerością opowiada o trudnym dzieciństwie. Zdradził nam, jak wyglądało jego życie w wiosce dziecięcej.

- Dom dziecka to jeden wielki blok, w którym przebywa naraz mnóstwo dzieci. Każdy ma swój pokój i wychowawcę. Wiosek dziecięcych w Polsce jest cztery i to jest takie jakby osiedle, na którym jest 12 domków. Na każdy z nich przypada piątka dzieci i ciocia, która jest 24/7, to taka nasza wioskowa mama. Dopiero tam mogłem odetchnąć i poczuć się bezpiecznie. W końcu poczułem klimat prawdziwego domu - mówił.

Niezwykłą rolę w życiu Dominika odegrała "wioskowa" ciocia.

- Tak, nie mamy z ciocią więzów rodzinnych, ale… jejku, pamiętam, jak pierwszy raz przyjechała do domu dziecka, żeby nas poznać. Przyjechała z trzema innymi osobami, siedziała z tyłu i tylko nam się przyglądała, a już następnego dnia dostaliśmy wiadomość, że przeprowadzamy się do wioski. Ciocia ma swoje życie, córkę, ale wszyscy jesteśmy jak jej dzieci, wychowała nas od początku. To ona okazała się być tym promyczkiem nadziei, o którym marzyłem w domu dziecka. Wniosła jasność. Teraz, mimo że przeprowadziłem się już do Warszawy, żeby móc się rozwijać, mieć lepsze możliwości, wioska i tak jest moim drugim domem - opowiadał.

Dominik Szymański z "Top Model" – Instagram

Dominik Szymański z "Top Model" jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami efektami sesji zdjęciowych. Jego nick na Instagramie to @dominikszymanski_.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości