Wojciech "Łozo" Łozowski miał przerwę od show-biznesu. Zdradził, co go pochłonęło. "Trzeba uważać"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Czym przez ostatnie lata zajmował się Wojciech Łozowski?

Wojciech Łozo Łozowski to założyciel grupy Afromental, wokalista z aktorskim zacięciem. Z zespołem koncertował do 2017 roku. Co działo się z nim później? Artysta nie próżnował i odkrywał zupełnie nowe pola rozwoju. Łozo jest gamerem. Opowiedział o wejściu w świat, który jednocześnie fascynuje i może być zagrożeniem.

Wojciech Łozowski występował z zespołem Afromental od 2004 do 2017 roku. Muzyka interesowała go od dzieciństwa, ponieważ wywodzi się z artystycznej rodziny. Jego ojciec był tancerzem - czterokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim i biznesmenem. Zmarł, gdy syn miał 10 lat. Łozo od najmłodszych lat występował w grupie teatralnej, trenował hip-hop. Wyjechał też do Nowego Jorku, aby studiować aktorstwo. Jednak ostatecznie go nie ukończył. Nie stronił od mediów. Występował w popularnych programach rozrywkowych typu "Taniec z gwiazdami". Jednak po jakimś czasie zniknął z mediów. Teraz wyjaśnił, czym się zajął.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi?
Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wojciech Łozowski w świecie gier komputerowych

Po odejściu z Afromental Wojciech Łozowski założył kanał na Youtube i Twitchu o nazwie The Mighty Wozz i został gamerem. Co to znaczy? Esport i gaming stają się dla młodych ludzi rozrywką numer jeden. Można w tym świecie doświadczyć tak samo silnych emocji, co np. w realnej grze na boisku. Pasja Wojciecha Łozowskiego przerodziła się w pomysł na biznes.

"Gry kocham od dzieciaka. Zarówno karty, szachy, takie gry, których uczył mnie dziadek, jaki i wszystkie gry komputerowe. Podczas pandemii dużo streamowałem, chciałem poznać to środowisko i super. Nie jestem full-time streamerem, bo to jest cały dzień siedzenia przy komputerze, a ja mam ciągoty do tego, żeby życie przeżywać w różnych innych miejscach. Lubię podróżować, zwiedzać, jeździć, przeżywać przygody i to na pewno będzie się działo" - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Muzyk wyznał, że budżety w branży gier komputerowych są ogromne. Wielu artystów, np. scenarzystów wykorzystuje ich potencjał. W Hollywood zatrudnia się ich, by pisali scenariusze do gier, stąd ich jakość. W tej branży tkwi ogromny potencjał, ale Łozo ostrzega przed zagrożeniami.

"Dużo dobrego można w grach znaleźć, ale też trzeba uważać, bo ten świat jest tak kolorowy i piękny, że można w niego wsiąknąć za bardzo i wtedy inne rzeczy położyć. Trzeba być zdyscyplinowanym i ładnie balansować sobie w życiu tę swoją przyjemność zwaną gamingiem" - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Wojciech Łozo Łozowski w "Azja Express"

Nowy sezon "Azja Express" rusza 4 marca o godzinie 20.00 w TVN. Program będziecie mogli oglądać w każdą sobotę w TVN i Player.pl. Wojciech Łozowski zaprosił do udziału w show swojego przyjaciela Bartosza Kochanka. Jest on DJ-em, raperem oraz producentem muzycznym i inżynierem dźwięku. W branży muzycznej znany jest pod pseudonimami DJ BRK albo Brzuc. Program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

Czesław i Dorota Mozilowie

Andrzej i Kasia Gąsienicowie

Krystian Pesta i Oliwia Pesta

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa

Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka - youtuberzy)

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości