Gwiazdy

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!". Zobacz niesamowity występ Polki

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Sara James zachwyciła w finale amerykańskiego "Mam Talent!".

Sara James zachwyciła publiczność i jury w wielkim finale "America's Got Talent". Polka dała niesamowity popis swoich umiejętności wokalnych. Wykonała w spektakularny sposób piosenkę Kate Bush, pt. "Running Up That Hill". Zobaczcie jej występ!

Sara James zaprezentowała swój ogromny talent muzyczny w wielkim finale "American's Got Talent", który został wyemitowany w stacji NBC w nocy z 13 na 14 września. Czy brawurowe wykonanie piosenki Kate Bush zapewni jej główną wygraną? Kiedy wyniki programu?

Sara James finale w amerykańskiego "Mam Talent!"

Sara James zgłosiła się na casting do 17. sezonu programu "America's Got Talent", czyli odpowiednika naszego "Mam Talent!" TVN i już w trakcie przesłuchań zachwyciła jury wykonaniem piosenki Billie Eilish. Przewodniczący jury Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, dzięki czemu Polka od razu awansowała do półfinałów na żywo.

W półfinale Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna i dostała się do finału "America's Got Talent". W finale Polka rewelacyjnie dobrała repertuar do swoich umiejętności wokalnych, dzięki czemu zaprezentowała pełen wachlarz swoich możliwości. Sara James postawiła na piosenkę z lat 80., która stała się ostatnio bardzo popularna za sprawą serialu "Stranger Things".

Polska piosenkarka w finale "America's Got Talent" wykonała utwór Kate Bush "Running Up That Hill". Sara James nie naśladowała jednak słynącej z perfekcji brytyjskiej wokalistki, ale postawiła na nową, zachwycającą aranżację. Polka idealnie dopasowała piosenkę do własnego stylu. Sięgając po twórczość Kate Bush, udowodniła, że jest w stanie zmierzyć się z bardzo trudnymi utworami ze skomplikowanymi partiami wokalnymi i niezwykle bogatą harmonią. Występ Sary James zachwycił publiczność w studio oraz jury w składzie Simon Cowell, Howie Mandel, Heidi Klum i Sofía Vergara. Wykon został nagrodzony gromkimi brawami. Zobaczcie sami:

"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź
"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!" - głosowanie. Kiedy wyniki?

O tym, kto wygra 17. edycję amerykańskiego "Mam Talent!" zadecydują widzowie, oddając swoje głosy poprzez aplikację "America's Got Talent" lub na stronie NBC. Głosować na Sarę James można jednak tylko na terenie Stanów Zjednoczonych – głosowanie z Polski nie jest niestety możliwe. Wyniki "America’s Got Talent" będą ogłoszone 14 września.

14-latka ma szansę wygrać w amerykańskim show aż o milion dolarów, a także możliwość występu w Las Vegas Strip, gdzie występowały największe gwiazdy, takie jak Celine Dion, Cher czy Mariah Carey.

W finale o główną nagrodę obok Sary James walczą:

  • wokalista country Drake Milligan
  • saksofonista Avery Dixon
  • zespół muzyczny Chapel Hart
  • brzuchomówczyni Celia Munoz
  • grupa taneczno-akrobatyczna Mayyaas
  • gimnastyczka i tancerka Kristy Sellars
  • zespół korzystający z technologii deep fake Metaphysic
  • komik Mike E. Winfield
  • iluzjonista Nicolas Ribs
  • iluzjonista Yu Hojin

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości