Kolacja z gwiazdą? Spełnij marzenie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Z tymi gwiazdami możesz zjeść kolację dzięki licytacjom na WOŚP 2023 - Dygant, Szyc, Chabior i Dymna
Z tymi gwiazdami możesz zjeść kolację dzięki licytacjom na WOŚP 2023 - Dygant, Szyc, Chabior i Dymna
Źródło: MWMEDIA
Już w niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza coroczną zbiórką prowadzoną przez wolontariuszy w całym kraju, w szczytny cel zaangażowały się gwiazdy ze świata filmu, muzyki i telewizji. Z niektórymi z nich można zjeść kolację!

Jak co roku, w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaangażowały się gwiazdy z pierwszych stron gazet. W tej edycji można wylicytować m.in. wizytę na planie programu "Bez Polityki" Piotra Jaconia, sukienkę Małgorzaty Foremniak, w której wystąpiła podczas finału "Mam Talent" czy dwie lekcje tańca z Lenką i Janem Klimentami. Jednak największą popularnością cieszą się absolutnie unikatowe spotkania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Agnieszka Dygant dla WOŚP: Spotkanie

Od wielu lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi w całym kraju. W tym roku zebrane pieniądze przekazana zostaną na walkę z sepsą. Toteż w zbiórkę na szczytny cel zaangażowali się znani i lubiani. Część z nich postanowiła przekazać na aukcje WOŚP drogocenne przedmioty. I tak oto można wylicytować rakietę tenisową Igi Świątek, suknię ślubną Karoliny Pisarek czy kurs gotowania online Michela Morana.

Jednak jak co roku dużą popularnością cieszą się te aukcje, na których gwiazdy wystawiły... siebie! Agnieszka Dygant zaproponowała spotkanie przy degustacji francuskich przysmaków.

"Lubisz francuską kuchnię ? Jeśli tak, będzie to wspaniała okazja do degustacji francuskich serów i wędlin przy doborowym towarzystwie Agnieszki Dygant. We wspaniałej i ciepłej atmosferze będzie również czas na rozmowę i dyskusję" - czytamy w opisie aukcji.

Spotkanie odbędzie się w warszawskiej restauracji La Buvette, a z zaproszenia należy skorzystać do końca 2023 roku. Aktualny zwycięzca zaproponował ponad 4300 zł. Ktoś chętny, by go przebić?

Aukcję znajdziecie TUTAJ.

Kolacja spod ręki Mamy Ginekolog

Kolejna propozycja miłego spotkania pochodzi od influencerki, która w sieci działa pod nazwą Mama Ginekolog. Nicole Sochacki-Wójcicka jest bardzo popularna, a jej internatową działalność śledzi przeszło 900 tys. internautów. Influencerka przekazała na aukcję WOŚP niezwykłą ofertę. Dla zwycięzcy własnoręcznie ugotuje kolację!

"Zapraszam na moją aukcję, w ramach której wystawiam kolację dla 4 osób, którą przygotuję osobiście w moim mieszkaniu przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Gotowanie jest moją pasją i z przyjemnością ugoszczę zwycięzców licytacji. Jestem pewna, że podczas naszego spotkania nie zabraknie również miejsca na dobre rozmowy i dużo śmiechu" - czytamy.

Chętnych jak widać nie brakuje - aktualnie kolację z influencerką można wylicytować za ponad 11 tys. złotych!

Zachęceni? Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Anna Dymna dla WOŚP: kolacja i nocleg

Kolejną kobietą o ogromnym sercu jest z pewnością Anna Dymna. Aktorka od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną, toteż nie mogła przejść obok Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obojętnie. Anna Dymna przekazała na aukcję możliwość spotkania!

"Anna Dymna wraz z Marzeną Pierścionek i Krzysztofem Pierścionkiem, właścicielami Hotelu Rubinstein, zapraszają na wyjątkowy wieczór w Krakowie" - czytamy w opisie.

Prezeska fundacji "Mimo wszystko" przygotowała dla zwycięzcy aukcji podwójne zaproszenie na kolację oraz nocleg w Hotelu Rubinstein

"Wieczór będzie okazją do rozmowy, zrobienia pamiątkowej fotografii i uzyskania osobistej dedykacji aktorki. Po kolacji, dzięki uprzejmości Marzeny Pierścionek i Krzysztofa Pierścionka, goście Anny Dymnej spędzą nocleg w hotelu zlokalizowanym w samym centrum krakowskiego Kazimierza, tajemniczej dzielnicy pełnej śladów przeszłości" - dowiadujemy się.

Niepowtarzalne spotkanie z Anną Dymną aktualnie osiągnęło wartość ponad 6 tys. złotych.

Aukcję znajdziecie TUTAJ.

Małżeństwo Chabiorów zaprasza na kolację w ramach WOŚP

Janusz Chabior wraz z żoną Agnieszką Wątróbską również zaangażowali się w tegoroczną zbiórkę. Zaoferowali udział w programie "Ja, moja garderoba i goście", który zostanie opublikowany w mediach społecznościowych gwiazdorskiej pary. Jednak to nie koniec niespodzianek! Na zwycięzcę czeka ponadto kolacja. Jedzenie wyjdzie spod ręki samych gospodarzy.

"Przekazujemy udział w programie 'Ja, moja garderoba i goście'. Po nagraniu odcinka, który zaprezentujemy w naszych mediach społecznościowych (Instagram i FB) zapraszamy na dodatkową niespodziankę. Będzie to wspólna kolacja u nas w domu dla dwóch osób, którą osobiście przygotujemy dla zwycięzców licytacji" - czytamy.

Któżby nie chciał zjeść tego, co ugotuje Janusz Chabior! Słowa te potwierdza sama aukcja - aktualnie zwycięzca licytacji zaproponował za to niezwykłe spotkanie 7,8 tys. złotych.

Aukcję znajdziecie pod linkiem TUTAJ.

Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska razem dla WOŚP

Nasze zestawienie zamyka równie wartościowe spotkanie. Na kolację ponownie zaprasza gwiazdorska para — Borys Szyc oraz jego żona Justyna Szyc-Nagłowska. Małżeństwo nie przygotuje jej jednak samodzielnie, a zabierze zwycięzcę aukcji do wyjątkowej restauracji.

"Bardzo serdecznie zapraszamy na kolację do Restauracji Akademia! To będzie cudowna okazja, nie tylko do zjedzenia wspólnie pysznej kolacji, ale przede wszystkim do poznania się i porozmawiania o sztuce, pasji, miłości…i o czym tylko będziemy wspólnie chcieli" - czytamy.

Ale, jak wiadomo, najważniejszym celem aukcji WOŚP jest pomaganie! A link do licytacji znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości