Zmiana godzin emisji Dzień Dobry TVN. O której będziemy mogli oglądać poranny program?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Zmiana godzin emisji Dzień Dobry TVN

Już w najbliższy weekend "Dzień dobry TVN" będzie emitowany o zmienionych godzinach. Program rozpocznie się 30 minut wcześniej. Skąd taka zmiana?

"Dzień dobry TVN" to program, który od 2005 r. codziennie bawi i uczy widzów. Prowadzący, czyli Marcin Prokop i Dorota Wellman, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, a także Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dbają o odpowiedni poziom zabawy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki
Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki

Zmiana godzin emisji "Dzień dobry TVN"

Program "Dzień dobry TVN" nadawany jest na antenie stacji TVN codziennie od 08:00 do 11:30. Teraz jednak pojawiły się pewne zmiany. Już w najbliższy weekend, który wypada na 1 i 2 kwietnia, program będzie miał zmienioną godzinę emisji.

W najbliższą sobotę i niedzielę "Dzień dobry TVN" będziemy mogli oglądać od 07:30 do 09:20. Zmiana emisji programu spowodowana jest transmisją skoków narciarskich w Planicy, gdzie odbędzie się konkurs drużynowy i indywidualny.

Prowadzący "Dzień dobry TVN" nie mogą poruszać się tą samą windą

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradziła, że nie może poruszać się tą samą windą, kiedy jest w pracy z Ewą Drzyzgą, bowiem w razie awarii urządzenia, przynajmniej jedna z nich musi poprowadzić program.

Co ciekawe, podobne ustalenia obowiązują wszystkich prowadzących programu "Dzień dobry TVN". Jakiś czas temu Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedział:

- Cała produkcja tego pilnuje, żebyśmy nigdy nie jechali tą samą windą, żeby przynajmniej jeden prowadzący dojechał na górę albo jeden prowadzący zjechał na dół [...]. Zawsze pilnują tego, żebyśmy broń Boże nie pojechali tą samą windą. Raz nam się zdarzyło, ale nikt o tym nie wie, bo pojechaliśmy sami. I słuchaj — ta winda prawie stanęła! - mówił prowadzący.

Co ciekawe, to nie jedyny rytuał prezentera. Jak zdradził w rozmowie z nami, zawsze przed emisją programu ustala przebieg rozmowy z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

- Mamy jeden taki, że zawsze o godzinie wpół do ósmej jesteśmy na tych kanapach i sobie wszystko przegadujemy. Kiedyś miałem takie poczucie, że jak przyszliśmy 7:35, to coś się wydarzy, bo zaburzyliśmy ten nasz rytuał — dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości