Są inteligentne i rozważne. Poznaj gwiazdy spod znaku Wagi

Grzegorz Markowski, Martyna Wojciechowska, Agata Kulesza
Są inteligentne i rozważne. Poznaj gwiazdy spod znaku Wagi
Źródło: MWMEDIA
Astrolodzy twierdzą, że osoby urodzone pod znakiem Wagi (między 23 września a 22 października) są inteligentne, rozsądne i spragnione harmonii. Nie brakuje im także wewnętrznego spokoju. Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Bogumiła Wander, Agata Kulesza, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Grzegorz Markowski to tylko niektóre gwiazdy, które są zodiakalnymi Wagami.

Osoby urodzone pod znakiem Wagi mają wrodzoną skłonność do unikania konfliktów. Warto dodać, że potrafią doskonale nawiązywać i utrzymywać relacje z innymi. Są naturalnymi dyplomatami, którzy mają skłonność do pomagania innym. Zodiakalne Wagi cenią sobie piękno i elegancję, a także mają duże zdolności komunikacyjne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magia Warnera. Najwięcej kina w telewizji

Dorota Szelągowska, Bogumiła Wander, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Dorota Szelągowska to osobowość telewizyjna, która swój wrodzony takt przekłada na programy. Gwiazda, jak niemal każda zodiakalna Waga, jest bardzo ambitna i nie ogranicza się do jednej dziedziny. Jest projektantką wnętrz, prowadzi programy telewizyjne i jest autorką książek. Ta wielostronność i chęć ciągłego rozwoju to dowód na jej ogromne ambicje.

Bogumiła Wander to prawdziwa ikona telewizji. Jej elegancja, wrodzona klasa i charyzma sprawiają, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy dziennikarstwa XX wieku. Postawa i sposób bycia prezenterki są idealnym odzwierciedleniem cech zodiakalnej Wagi. Bogumiła Wander zawsze miała rewelacyjne kontakty ze współpracownikami. Wszystko to sprawia, że jest idealnym przykładem osobowości spod znaku Wagi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, która wysoką kulturę osobistą i takt przekłada na swoje role. Dzięki temu postacie, które gra zawsze są pełne klasy. Cechy Wagi, takie jak zrównoważenie emocjonalne, są z pewnością bardzo pomocne do tego, żeby dobrze zrozumieć grane przez siebie rolę oraz przełożyć na nie pełen wachlarz emocji, którymi powinny cechować się danie postacie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Dorota Szelągowska, Bogumiła Wander
Są inteligentne i rozważne. Poznaj gwiazdy spod znaku Wagi
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Dorota Szelągowska, Bogumiła Wander
Źródło: MWMEDIA

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Agata Kulesza, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Grzegorz Markowski

Agata Kulesza to aktorka, której talent sprawia, że jest jedną z najbardziej cenionych aktorek w Polsce. Jej role są zawsze pełne emocji, tak jak ta, którą gra w serialu "Skazana". Pomimo to sama doskonale potrafi unikać konfliktów i nawiązywać dobre relacje z innymi. Wszystko to sprawia, że jest idealnym przykładem osobowości spod znaku Wagi.

Martyna Wojciechowska to prawdziwa globtroterka polskiego show-biznesu. Jej niezwykły talent dziennikarski sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej telewizji. Programy gwiazdy, takie jak m.in. "Kobieta na krańcu świata" pokazują niesamowitą umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi z różnych kultur. Wagi są również znane z tego, że są dyplomatami.

Grzegorz Markowski to muzyk, który, mimo że na scenie jest szaloną postacią, to w życiu codziennym jest niezwykle rozsądny i rozważny. Jego utwory są zawsze pełne emocji, ale w domu ceni sobie spokojne życie rodzinne, a jego najbliżsi wiedzą, że zawsze mogą na nim polegać. Wszystko to sprawia, że jest idealnym przykładem osobowości spod znaku Wagi.

Cechy zodiakalnej Wagi, takie jak rozwaga i unikanie konfliktów są ogromnym atutem wszystkich wspomnianych gwiazd. Dzięki nim potrafią tworzyć autentyczne, a przy tym poruszające kreacje aktorskie czy realizować się w innej nie tylko artystycznej pasji. Wszystko, co robią, robią zaangażowaniem. Sprawia to, że są inspiracją dla wielu fanów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości