Demi Moore zrozpaczona po wizycie w domu Bruce'a Willisa. Aktor nie miał pojęcia, kim jest była żona

Bruce Willis i Demi Moore
Bruce Willis i Demi Moore
Źródło: Getty Images
Stan Bruce'a Willisa pogarsza się. Rodzina hollywoodzkiego aktora jest zdruzgotana, ponieważ zmaga się on z demencję czołowo-skroniową. O jego los martwi się również była żona gwiazdora. Demi Moore rozpacza, bo ojciec jej dzieci już jej nie rozpoznaje. Są nowe informacje o stanie zdrowia Bruce'a Willisa.

Mimo rozwodu Bruce Willis i Demi Moore zdołali dać sobie drugą szansę i stworzyć relację przyjacielską. Para była małżeństwem przez 13 lat. Razem wychowali trzy córki. Następnie aktor poślubił młodszą o 24 lata modelkę i aktorkę Emmę Heming, z którą doczekał się kolejnych dwóch córek. Cała rodzina wspiera ukochanego męża, ojca i przyjaciela oraz publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia aktora i informuje o jego obecnym stanie zdrowia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bruce Willis nie rozpoznaje Demi Moore

Niedawno nowe informacje o stanie aktora przekazał jego przyjaciel Glenn Gordon Caron. Mężczyzna jest twórcą serialu "Na wariackich papierach", w którym grał Bruce Willis. Ujawnił on, że gwiazdor "Szklanej pułapki" traci radość z życia. Z trudem mówi i ma częste napady agresji. Glenn Gordon Caron regularnie odwiedza przyjaciela i obserwuje, jak jego choroba wpływa na całą rodzinę.

"Mam wrażenie, że wie, kim jestem przez pierwsze trzy minuty. Nie jest całkowicie werbalny. Uwielbiał czytać — i nie chciał, żeby ktokolwiek o tym wiedział — ale już nie może tego robić. Sprawność językowa go opuściła, ale to wciąż ten sam Bruce" - powiedział.

Demi Moore nie może pogodzić się z demencją byłego męża. Według doniesień magazynu "Closer" aktorka niedawno odwiedziła Bruce'a Willisa i przestraszyła się jego stanem. Gwiazdor nie miał pojęcia, kim jest jego ekspartnerka. Demi Moore miała być tym faktem "zrozpaczona". Informator magazynu twierdzi, że aktor wciąż rozpoznaje wszystkie swoje córki. Najbardziej cieszą go wizyty jego najstarszej pociechy Rumer Willis, która odwiedza ojca w towarzystwie swojej rocznej córeczki.

Żona Bruce'a Willisa o demencji ukochanego

Bruce Willis i Emma Heming pobrali się w 2009 roku. W 10. rocznicę ślubu postanowili odnowić przysięgi w tym samym miejscu, w którym powiedzieli "tak" za pierwszym razem. Świętowali swoją miłość w małym gronie. Ich wspólne dwie córki sypały kwiaty, a dwie z pierwszego małżeństwa aktora śpiewały na uroczystości. Wydarzenie fotografowała Demi Moore. Było to piękne związanie dwóch rodzin. Teraz Bruce Willis jest pod opieką dzielnych kobiet. Jego żona w wywiadzie telewizyjnym dla "Today" podkreśliła, że obecnie nie ma leku ani żadnego innego sposobu na leczenie choroby aktora.

Bliscy gwiazdora nie zostawili go w potrzebie, są przy nim cały czas, ale również odczuwają skutki jego choroby.

"Demencja jest trudna. To trudne dla osoby, u której zdiagnozowano tę chorobę, ale też trudne dla rodziny. Kiedy mówią, że jest to choroba rodzinna, rzeczywiście mają rację" - mówiła w wywiadzie Emma Hemming.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości