Żona Bruce'a Willisa przerywa milczenie na temat stanu zdrowia męża. Jest wściekła

 Bruce Willis i Emma Heming
Bruce Willis i Emma Heming
Źródło: Getty Images
Bruce Willis i Emma Heming walczą z przeciwnościami losu. Gwiazdor "Szklanej pułapki" zmaga się z demencją czołowo-skroniową. Zdarza się, że aktor nie pamięta, kim są członkowie jego rodziny. Żona artysty jest w kontakcie z jego fanami i opowiada o tym, przez co przechodzi jej mąż. Emma Heming zabrała głos w sprawie sensacyjnych doniesień medialnych w sprawie jej ukochanego.

Emma Heming jest żoną Bruce'a Willisa od 2009 roku. Kobieta jest o 24 lata młodsza od swojego ukochanego, ale różnica wieku nie wpływa na ich codzienne życie. Zakochani niedawno świętowali razem walentynki, a żona gwiazdora Hollywood zachwalała swoje małżeństwo.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

13022024_LIVE_MILLER
Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Żona Bruce'a Willisa jest wściekła za sensacyjne doniesienia o stanie zdrowia męża

Emma Heming nieustannie informuje obserwatorów na Instagramie o tym, jak naprawdę wygląda życie u boku męża z demencją. Zamieszcza też aktualne zdjęcia i nagrania z ukochanym, aby dać znać, co u niego słychać. Modelka zabrała głos w sprawie panującej w mediach "fałszywej narracji", zgodnie z którą jej mąż stracił radość życia. Żona aktora podkreśliła, że takie komentarze mogą zaszkodzić innym chorym oraz ich rodzinom.

"Nagłówki w mediach głoszą, że w moim mężu nie ma już radości. Zapewniam, że to dalekie od prawdy. Niektórzy mogą jednak poczuć przerażenie, czytając coś takiego. Społeczeństwo i wszyscy ci, którzy tworzą te głupie nagłówki, powinni przestać straszyć innych ludzi. Przez to osoby, które usłyszą diagnozę jakiejś choroby neurodegeneracyjnej, są przekonane, że to koniec, że ich życie właśnie się skończyło. A to nieprawda" – powiedziała Emma Heming.

Żona aktora dodała, że nie jest łatwo mieć w rodzinie kogoś cierpiącego na różne choroby. Wtedy cierpi nie tylko osoba chora, ale również cała rodzina. Ona sama stara się pokazywać dwie strony medalu. Nie ukrywa, gdy jest jej ciężko i z Bruce’em Willisem jest gorzej, ale pokazuje również te dobre chwile.

"Z mojego doświadczenia wynika, że smutek i miłość mogą iść ze sobą w parze, podobnie jak trauma i odporność, rozpacz i głębokie zrozumienie drugiej osoby. W tej historii jest tyle piękna i duchowości. Podczas swojej osobistej podróży zrozumiałam, że edukują nas niewłaściwi ludzie. Ludzie, którzy polegają nie na doświadczeniu, lecz własnych opiniach. Dlaczego o tym mówię? Bo wciąż widzę w mediach teksty i nagłówki, które służą wyłącznie dezinformacji. Nie twierdzę, że życie z demencją to droga ustana różami. Twierdzę, że jest w nim miejsce na miłość i radość" - podsumowała.

Emma Heming o potrzebie płaczu

Emma Heming zwierzyła się fanom na Instagramie, że czasami trudno jest jej udźwignąć chorobę męża. Kobieta wychowuje z aktorem dwie córki Mabel Ray (ur. 1 kwietnia 2012) i Evelyn Penn (ur. 5 maja 2014). Stara się być silna dla dziewczynek, ale nie jest to zawsze łatwe zadanie.

"Właśnie rozmawiałam przez telefon z moją drogą przyjaciółką, przy której mogłam się porządnie popłakać [...] To naprawdę ważne, aby móc mieć kogoś, komu możesz zaufać i wylać swoje uczucia, zamiast je trzymać w sobie. Ale wiecie, święta są trudne. Rocznice są trudne. Ale w tym roku tak naprawdę chodziło mi o społeczność – budowanie społeczności i więzi. Chcę tylko powiedzieć, że to było moje koło ratunkowe i po prostu dziękuję za to" - wyznała.

Żona Bruce'a Willisa uznała, że ma szczęście do ludzi, którzy są w jej życiu. Wraz ze społecznością na Instagramie może dzielić się doświadczeniem osoby wspierającej bliskich w chorobie.

"Otrzymuję niezliczone wiadomości o miłości i wsparciu, ponieważ Bruce jest taki kochany. [...] Chciałabym odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, bo są głębokie, surowe i poetyckie, ale wiedzcie, proszę, że bardzo je doceniam. Dzięki temu czuję się też mniej samotna" - zwierzyła się fanom.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości