Aneta Glam-Kurp o znajomych z Polski. "Odrzucili mnie i zablokowali moje konto"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Aneta Glam-Kurp

Aneta Glam-Kurp z programu "Żony Miami" w szczerym wywiadzie opowiedziała o utraconych kontaktach ze znajomymi z Polski. "Skończyło się to tak, że odrzucili mnie i zablokowali moje konto". Wyznała także, co chciałaby pokazać swojemu partnerowi w rodzinnych stronach.

"Żony Miami" okazały się wielkim telewizyjnym hitem. Losy zamożnych Polek zza oceanu śledziły tysiące osób. Aneta Glam-Kurp to życiowa partnerka George'a, jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Jak wyglądało jej życie wcześniej? Opowiedziała nam o rodzinnych stronach, odrzuceniu i marzeniach o powrocie do ojczyzny.

Aneta Glam-Kurp chciałaby pokazać partnerowi Polskę

Aneta Glam-Kurp w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśniła, dlaczego chciałaby pokazać partnerowi swoje rodzinne strony. Jak opowiadała w programie "Żony Miami", nigdy nie zapomniała o tym, skąd pochodzi. Dzięki wspomnieniom z młodzieńczych lat jeszcze bardziej docenia wyjątkowość swojego obecnego poziomu życia.

- Bardzo chciałabym zawieźć go tam, gdzie się wychowałam, czyli na wieś. On sobie chyba tego nie wyobraża. A może wyobraża, bo on też się wychował na wsi. Mamy podobne korzenie i może dlatego tak dobrze się rozumiemy. Moja babcia i mój dziadek już nie żyją i ten dom już został sprzedany, ale chciałabym pokazać mu to miejsce. Pewnie bym się popłakała - powiedziała. 

- Mieszkałam w województwie opolskim, koło miejscowości Brzeg. Później, gdy miałam 12 lat, przeprowadziliśmy się do małego miasteczka. Ale ja tak naprawdę wychowałam się u babci i dziadka. Tam spędziłam najwięcej czasu i te chwile wspominam najmilej - wyjaśnia uczestniczka "Żon Miami".

Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce
Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce Aneta Glam-Kurp jest jedną z najbardziej majętnych mieszkanek Miami. Jej życie nie zawsze jednak przypominało bajkę. Jak mieszkała w Polsce?

Aneta Glam-Kurp została odrzucona przez znajomych?

Gwiazda programu "Żony Miami" opowiedziała o przykrej sytuacji, jaka spotkała ją w mediach społecznościowych. Niestety, jej znajomi z Polski całkowicie się od niej odwrócili.

- Nie mam żadnego kontaktu ze starymi znajomymi. Wszystkie straciłam. Kiedyś był taki portal "Nasza Klasa" i tam miałam profil, pokazałam swoje zdjęcia. To były jeszcze czasy, kiedy mieszkałam w Paryżu. I nikt nie chciał mi uwierzyć, że to jestem ja. Pojawiały się agresywne komentarze. Ludzie myśleli, że pokazuję cudze zdjęcia, że to fotografie innej modelki. Skończyło się tak, że odrzucili mnie i zablokowali moje konto. Powiedzieli, że to fałszywy profil i straciłam kontakt ze wszystkimi koleżankami ze szkoły. Mam nadzieję, że program "Żony Miami" pomoże mi odzyskać te znajomości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości