Marika i Grzegorz z "HP" są razem? Mamy komentarz uczestniczki programu

Autor:
Dagmara
Olszewska

Marika Worach to uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise". W trakcie emisji programu zaskarbiła sobie sympatię widzów, a internauci pokochali ją za dystans i wspólne śpiewy i tańce z Grzegorzem Bartoszkiem. Ich programowa relacja dla wielu osób wyglądała na taką, która ma szansę przeobrazić się w poważne, romantyczne uczucie. Jaka jest prawda o związku Mariki i Grześka?

Emisja "Hotelu Paradise" już dawno dobiegła końca, a emocje związane z uczestnikami show wciąż sięgają zenitu. Marika za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała niedawno zdjęcie z Grzegorzem, które wywołało lawinę pytań o ich związek. Zapytaliśmy jej, jaka jest prawda o tej relacji. 

Marika Worach i Grzegorz Bartoszek są razem? 

Spekulacje o związku Mariki i Grzegorza rozpoczęły się już podczas emitowanych na antenie TVN 7 odcinków "Hotelu Paradise". Widzowie uwielbiali oglądać, jak para tańczy, wygłupia się i wspólnie śpiewa. Choć oboje mieli odmienne plany na swoją obecność w panamskim show, widać było, że nie pozostali sobie obojętni. Czy deklaracje, że łączy ich jedynie przyjaźń, są prawdziwe? 

- Myślę, że niedługo na Instagramie pokażemy nieco więcej co nas łączy. Póki co to słodka tajemnica obserwujcie bacznie, bo w każdym stories jest nutka podpowiedzi - powiedziała Marika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. 

Marika Worach i Grzegorz Bartoszek
Marika i Grzesiek z "HP" są razem? Marika Worach i Grzegorz Bartoszek Źródło: instagram.com/m.m.worach/
Marika z "Hotelu Paradise" powiedziała o nowym związku
Marika z "Hotelu Paradise" powiedziała o nowym związku Marika z "Hotelu Paradise" powiedziała o nowym związku

Marika Worach z "HP" jest w związku? 

Kilka chwil po opublikowaniu zdjęcia z Grzegorzem, w mediach społecznościowych zawrzało. Marika otrzymała dziesiątki pytań o to czy są razem, no i co stało się z tajemniczym mężczyzną, o którym niedawno wspomniała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl. Jak myślicie? Marikę i Grzegorza połączyło płomienne uczucie, czy to tylko przyjaźń?

- Jestem w szczęśliwej relacji, coś tam się zaczęło dziać. Nie zapeszam, może to ten? To nikt z "Hotelu Paradise", ale co jest śmieszniejsze, zawsze mówiłam, że jeśli chciałabym mieć partnera, to na pewno nie medialnego, bo wiem, ile to po prostu czasu i życia zabiera tak naprawdę, a tu jednak jest to osoba, która w tym świecie żyje. Na razie jest to Pan Sekret - powiedziała jakiś czas temu Marika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości