Michał Wiśniewski o leczeniu mamy. "Jest właśnie operowana"

Autor:
Norbert
Żyła
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski poprosił o pomoc dla swojej mamy, którą niedługo czeka ważna operacja. Artysta zwrócił się ze swoim apelem do obserwujących go w mediach społecznościowych fanów. Odzew przerósł jego oczekiwania.

Michał Wiśniewski jest znanym muzykiem, który swoją popularność zdobył w latach 90. wraz z zespołem Ich Troje. Grupa ma na koncie wiele hitów m.in. "Powiedz" czy "A Wszystko To". Prywatne życie artysty również wzbudza duże zainteresowane mediów ze względu na jego relacje uczuciowe i rodzinne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski zaapelował o krew dla mamy

Pomimo iż Michał Wiśniewski kiedyś nie był w dobrych relacjach ze swoją mamą ze względu na jej chorobę alkoholową, a w mediach wielokrotnie mówił o swoim żalu do rodzicielki, to obecnie ich więzi rodzinne bardzo się umocniły. Po latach pani Grażyna nawet zamieszkała z synem i jego rodziną.

18 stycznia 2023 roku w godzinach popołudniowych za pomocą profilu w mediach społecznościowych Michał Wiśniewski niespodziewanie zwrócił się do swoich fanów z apelem o pomoc dla mamy. Artysta zdradził, że czeka ją pilna operacja i zwrócił się z prośbą o oddawanie krwi:

"Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh-, dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich, ja zresztą zrobię to samo. Oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona" - powiedział nie kryjąc łez.

Odzew fanów przerósł oczekiwania Michała Wiśniewskiego

Dzisiaj Michał Wiśniewski zdecydował się na kolejną wiadomość do fanów. Tym razem postanowił podziękować im za ogromny odzew, który przerósł jego oczekiwania:

"Bardzo dziękuję za wczorajszy odzew, to było bardzo miłe i dało mi mnóstwo pozytywnej energii, ponieważ jestem pierwszy raz w takiej potrzebie, to bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć, to dużo dla mnie znaczy. Wczoraj było dramatycznie, ale wybaczcie mi państwo, w takich sytuacjach wykorzystuje się każdą szansę, ja też służę pomocą, wsparciem wielokrotnie, więc poczułem się zobowiązany też zwrócić się o pomoc. - powiedział wyraźnie wzruszony artysta.

Na końcu swojej wiadomości do fanów muzyk zdradził, że jego mama jest obecnie operowana. Pozostaje nam trzymać kciuki, aby operacja przebiegła pomyślnie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości