Monika Mrozowska przeszła metamorfozę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: MW MEDIA
Monika Mrozowska od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Choć rzadko pojawia się w nowych serialowych i filmowych wcieleniach, realizuje się jako pisarka, miłośniczka kulinariów, influencerka i oczywiście mama. Niedawno pochwaliła się ze swoimi obserwatorami efektami metamorfozy. Po dłuższych włosach nie ma już śladu!

Monika Mrozowska przez lata obecności w show-biznesie i mediach społecznościowych porusza istotne społecznie tematy. Często opowiada o akceptacji, samodzielnym wychowaniu dzieci i ciałopozytywności. Po tym jak zaprezentowała się internautom w nowym wydaniu w sieci zawrzało. Zobaczcie, dlaczego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

MISHEEL_MONIKAMROZOWSKA
Misheel Jargalsaikhan. Niezwykła przyjaźń z Moniką Mrozowską
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Mrozowska zdecydowała się na ostre cięcie!

Monika Mrozowska od wielu lat Polakom kojarzy się z burzą pięknych loków. Tym bardziej jej instagramowych obserwatorów zdzwił fakt, że po dotychczasowej fryzurze nie ma już śladu. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie i znaczące skrócenie włosów. Zobaczcie, jak obecnie się prezentuje.

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: Instagram

W kilka chwil zdjęcia gwiazdy obiegły media, a internauci nie kryją zachwytu.

"Charakternie!";

"Świetny wybór!";

"Te włody idealnie do pani pasują" - czytamy.

Monika Mrozowska o nowym partnerze. Jest zakochana?

Monika Mrozowska wielokrotnie była krytykowana za to, w jaki sposób wychowuje dzieci. Choć niemal w pełni oddaje się rodzicielstwu, wciąż znajduje się grono osób, którym przeszkadza, że trzy jej pociechy nie mają wspólnego ojca.

"Mam wrażenie, że mierzę się z nim [hejtem - przyp. red] od lat. Kiedy czytam: "Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem", nie jest mi miło, ale staram się to ignorować" - mówiła niegdyś w rozmowie z "Party".

Teraz zdaje się jednak, że wiele w życiu aktorki się zmieniło. W niedawnym wywiadzie dla Żurnalisty powiedziała bowiem, że znalazła ważną dla serca osobę wtedy, gdy kompletnie się tego nie spodziewała.

"Trafiłam na osobę, która też wcale nikogo nie szukała. I wiem, że obydwoje jesteśmy w tym, bo jest nam dobrze, ale w końcu nie wynika to z potrzeby właśnie takiego szukania i z potrzeby zapełniania jakiejś luki. [...] Widzę, że to jest jakiś dobry przepis na to, żeby to miało szansę działać. Żeby nie szukać w tej osobie (...) jakiegoś wybawiciela i właśnie tej osoby, która będzie cię cały czas podpierać, tylko stać sobie stabilnie, ale mieć takie poczucie, że jest ci po prostu fajnie, jak ta osoba jest blisko. Ale dawać jej też poczucie, że "super jak jesteś blisko, ale jak potrzebujesz, to idź odpocząć, bo ja też czasem będę tego potrzebowała'" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości