Marcin Hakiel zostanie ojcem! Jego partnerka Dominika zaprezentowała ciążowe krągłości

Marcin Hakiel zostanie ojcem
Marcin Hakiel zostanie ojcem
Źródło: MWMEDIA
Przed chwilą media rozpisywały się na temat prawdopodobnych ślubnych planów Marcina Hakiela, a teraz gruchnęła wieść o tym, że ponownie zostanie ojcem. Wraz z ukochaną pojawili się na jednym z branżowych wydarzeń, podczas którego jego partnerka Dominika pokazała ciążowy brzuszek.

Marcin Hakiel od dłuższego czasu związany jest z Dominiką, z którą coraz częściej pokazuje się na ściankach. Tancerz ma za sobą trudne rozstanie z wieloletnią żoną Katarzyną Cichopek. Jak twierdził w wywiadach, aktorka jeszcze w trakcie trwania ich związku zdradzała go, o czym mężczyzna dowiedział się dzięki pomocy detektywa. Rozpętała się medialna burza, w którą zaangażowani byli nie tylko ekspartnerzy, ale również aktualna miłość aktorki Maciej Kurzajewski oraz jego eksżona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"The Traitors
"The Traitors. Zdrajcy" – casting
Źródło: TVN

Marcin Hakiel zostanie ojcem!

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz związał się z tajemniczą Dominiką. Choć zakochani publikowali wspólne zdjęcia, kobieta zawsze stała tyłem do obiektywu bądź miała zasłoniętą twarz — wszystko po to, by nie zdradzić jej tożsamości. Związek jednak nie przetrwał i wnioskując po niektórych komentarzach Marcina Hakiela, nie zakończył się w dobrej atmosferze.

Niedługo później w życiu tancerza pojawiła się Dominika Serowska. Tym razem para znacznie chętniej pokazywała się wspólnie, z czasem pojawiając się również na ściankach. Plotkowano o zbliżających się ślubnych parach, ale takiego rozwoju spraw chyba nikt się nie spodziewał. Zakochani zjawili się na imprezie organizowanej przez serwis Pudelek. Partnerka Marcina Hakiela postawiła tego wieczoru na obcisły kombinezon, który uwydatnił... ciążowe krągłości! Para spodziewa się bowiem dziecka, co potwierdzili za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gratulujemy!

Marcin Hakiel zostanie ojcem!
Marcin Hakiel zostanie ojcem!
Źródło: Instagram

Marcin Hakiel nie chciał ponownie wziąć ślubu. Partnerka rozlicza go z tych słów!

Wielu internautów zastanawia się, jak potoczy się życie Marcina Hakiela. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek zyskał nowe grono fanów, którzy współczuli mężczyźnie sytuacji, w której się znalazł. Teraz kibicują mu, by odnalazł prawdziwe szczęście. Czy tancerz zdecydowałby się ponownie stanąć na ślubnym kobiercu, czy doświadczenia ostatnich miesięcy raczej odwiodą go od tego pomysłu? Zdanie na ten temat wyraził we wrześniu zeszłego roku, goszcząc na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Wówczas Marcin Hakiel przyznał, że raczej nie zamierza brać ślubu ponownie. Aby na pewno?

Niedawno tancerz wyznał, że jego dzieci złapały dobry kontakt z partnerką, co dobrze rokuje na przyszłość. Co więcej, na InstaStories zakochanych doszło do krótkiej wymiany poglądów, która wiele sugeruje. Ukochana tancerza podzieliła się w mediach społecznościowych fragmentem nagrania wspomnianego show, wytykając partnerowi wypowiedziane słowa. Dominika Serowska skomentowała fragment krótko, ale dosadnie.

"Rychło w czas" - napisała partnerka tancerza.

Wiele wskazuje na to, że ich relacja wejdzie na kolejny poziom, szczególnie po ogłoszeniu informacji o ciąży!

Dominka zaskakująco o ślubnych planach z Marcinem Hakielem
Dominka zaskakująco o ślubnych planach z Marcinem Hakielem
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości