Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub w tajemnicy. Pokazali zdjęcia. "Dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam"

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub. Modelka i muzyk pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi. Zakochani zaskoczyli fanów, bo wcześniej nie informowali o tym, że ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości. Sandra Kubicka napisała wzruszający post na Instagramie, w którym opisała, jak zmieniło się jej życie, odkąd znalazła ukochanego.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą od 2021 roku. Mają za sobą poważne relacje, ale dopiero u swojego boku postanowili zalegalizować związek. Modelka była wcześniej dwukrotnie zaręczona, muzyk również. Jego partnerkami były również znane gwiazdy m.in. Aleksandra Szwed, Julia Wieniawa i Blanka Lipińska.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub

W życiu Sandry Kubickiej i Barona nastąpiły spektakularne zmiany. Zakochani spodziewają się dziecka. Modelka jest już w zaawansowanej ciąży i pochwaliła się, że oczekuje synka. Gwiazdorska para jest już po ślubie. Uroczystość odbyła się w urzędzie stanu cywilnego. Modelce i muzykowi towarzyszyli świadkowie oraz ukochane pieski. Para udostępniła kilka zdjęć ze ślubu na Instagramie. Widać na nich, że moment przysięgi był bardzo wzruszający, bo zakochani sami napisali, co chcieli wyznać ukochanej osobie.

Sandra Kubicka zamieściła w sieci piękny wpis. Ślub odbył się 6 kwietnia 2024 roku.

"W 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż" - wyznała Sandra Kubicka.

Modelka zdradziła jedynie tyle, co widać na zdjęciach, że była to kameralna uroczystość, ale dokładnie taka, jaką sobie wymarzyła.

"To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam" - dodała.

Na koniec Sandra Kubicka zażartowała, że można do niej mówić "Baronowa".

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Źródło: Instagram @sandrakubicka
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Źródło: Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron pobrali się w tajemnicy

Pod zdjęciami świeżo upieczonych małżonków pojawiły się gratulacje od znanych osób z show-biznesu.

"Dziecko, mąż, to jeszcze tylko dom i posadzenie drzewa przed domem. Gratulacje" - napisał Jakob Kosel, uczestnik programu "Top Model".

"Pięknego życia! Gratulacje" - skomentowała Agata Rubik.

"Zdrowia! Byście się mogli tym szczęściem i miłością cieszyć" - dodał Qczaj.

Żona aktora Jakuba Wesołowskiego zwróciła uwagę na wypowiedź Sandry Kubickiej o dziadkach i ich miłości.

"Piękne słowa! Ogromne gratulacje dla was. Aby ta miłość i wasz ogień nigdy nie zelżały" - napisała Agnieszka Wesołowska, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Sprawdź: Aktor z "Na Wspólnej" zostanie ojcem! Żona gwiazdora pokazała ciążowy brzuszek

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości