"Na Wspólnej", odcinek 3800. Adamski podaje się do dymisji. Kamil w szoku w związku chrztem małej Ani

Nalepa, Hoffer z "Na Wspólnej"
Nalepa, Hoffer z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3800. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zaskakujących momentów. Kamil zdecyduje się zmienić zdanie w sprawie chrztu swojej córki i wyrazi na niego zgodę. Nie wie jednak, że mała Ania została już w tajemnicy ochrzczona przez babcię. Adamski zrezygnuje ze stanowiska po aferze z ukrytymi kamerami na oddziale. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3800. Kamil zgadza się na chrzest wnuczki

W 3800. odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) zdecyduje się przekonać Kamila (Kazimierz Mazur), aby ten zrezygnował z walki o sprawę chrztu małej Ani. W końcu udaje jej się go przekonać po użyciu argumentu, że "wojna" z babcią jego córeczki może trwać latami, a cała sprawa nie jest tego warta.

W związku z powyższym Kamil ponownie przemyśli całą sytuację, a następnie podejmie decyzję o wyrażeniu zgody na ceremonię chrztu córki. Niedługo potem poinformuje o tym Boską, nie wiedząc jednak, że babcia małej Ani bez wiedzy innych już ochrzciła swoją wnuczkę.

W międzyczasie o tym, że Boska ochrzciła swoją wnuczkę dowie się Ula.

Podczas kolejnego spotkania z Boską, Kamil będzie zszokowany, gdy Ula wyjawi na oczach babci jego córki do czego doszło...

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Adamski podaje się do dymisji

W 3800. odcinku "Na Wspólnej" nie milkną echa znalezienia kamer na oddziale Hoffera. Po tym, jak zszokowani lekarze odkryli, że transmisje z operacji przeprowadzanych w szpitalu są nadawane na żywo podczas patostreamów, będą chcieli złożyć skargę na dyrektora Adamskiego.

Przypomnijmy, że to on nakłonił elektryka do podłączenia ukrytych kamer, ponieważ chciał mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w szpitalu. Nieoczekiwanie podczas zebrania Adamski ku zaskoczeniu wszystkich poinformuje, że chce podać się do dymisji...

Kto zostanie nowym dyrektorem?

Odcinek 3800. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 11.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości