"40 kontra 20" - drugi sezon już w listopadzie w TVN7. Jest dokładna data premiery!

"40 kontra 20" - drugi sezon już w listopadzie w TVN7
"40 kontra 20" - drugi sezon już w listopadzie w TVN7
Źródło: TVN7
Niezależnie czy ma się dwadzieścia, czy czterdzieści lat, można przeżyć prawdziwą wielką miłość. Przekonamy się o tym w nowym sezonie programu TVN7 "40 kontra 20". Dwóch wyjątkowych mężczyzn, starszy i młodszy, będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnym wieku. W tym randkowym show numer PESEL nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko chęć spotkania drugiej połówki.

Na słonecznej Krecie znów znajdzie się dwójka szukających miłości mężczyzn. Obaj panowie będą rywalizować o względy pięknych singielek, dla których wiek nie ma znaczenia. Dlatego też uczestnicy zawalczą o uwagę zarówno dwudziesto-, jak i czterdziestolatek. W drugim sezonie "40 kontra 20" czekają nas nowe zadania i miłosne intrygi. Sprawdźcie, od kiedy oglądać to wyjątkowe randkowe show w TVN7!

 "40 kontra 20" - o czym jest program? Zasady

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i piętnaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu.

Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku, ale także szalone i nieprzewidywalne randki z Juniorem. Willa to komfort i wygoda, a także inny rodzaj randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki. To np. elegancka kolacja czy romantyczny rejs jachtem.

Willę i glamping, łączy część wspólna, czyli obszar przy basenie. Tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy.

"40 kontra 20" - glamping
"40 kontra 20" - glamping
Źródło: TVN7
"40 kontra 20" - willa
"40 kontra 20" - willa
Źródło: TVN7

Jednym z najważniejszych momentów jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji. Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20" - kiedy startuje drugi sezon?

Drugi sezon programu startuje od 21 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 w TVN7. Program można oglądać też w serwisie Player.pl.

"40 kontra 20" - uczestnicy
"40 kontra 20" - uczestnicy
Źródło: TVN7

"40 kontra 20" - kim są uczestnicy Junior Tomasz Zarzycki i senior Tom Grabowski?

Tomasz Zarzycki to Junior w programie "40 kontra 20". Ma 28 lat i pochodzi z Łodzi. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie dokładnie, co chce w życiu osiągnąć. Od siedmiu lat profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Pracuje głównie za granicą i może pochwalić się współpracą z wieloma światowymi markami. Brał także udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych. W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co pozwoliło mu reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie Mister Supernational. Nie udało mu się wygrać, ale znalazł się na podium. 28-latek studiował logistykę. W wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne, szczególnie motocross i snowboard. 

 "40 kontra 20" - Tomasz Zarzycki
 "40 kontra 20" - Tomasz Zarzycki
Źródło: TVN

Tom Grabowski w programie "40 kontra 20" będzie Seniorem. Ma 44 lata i jest biznesmenem. Prowadzi własną agencję nieruchomości. Jest też modelem. Często bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i za granicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale najbardziej kocha Włochy. To ulubiony kierunek jego częstych podróży.

Tom Grabowski to pewny siebie, szarmancki i czarujący mężczyzna. Jest aktywny i wysportowany. Od roku jest singlem, ale wierzy, że prawdziwa miłość jest jeszcze przed nim. Pociągają go ambitne, samodzielne i pełne naturalnego wdzięku kobiety.

 "40 kontra 20" - Tom Grabowski
 "40 kontra 20" - Tom Grabowski
Źródło: TVN
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości