Programy

"40 kontra 20". Poznaliśmy uczestniczki drugiego sezonu programu. Sprawdź, kim są!

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
"40 kontra 20"  – poznaliśmy uczestniczki

W nowym sezonie programu TVN7 "40 kontra 20" dwóch mężczyzn, starszy i młodszy, będą rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnym wieku. Wiemy już, kim będą uczestniczki! Zobaczcie sami!

Na słonecznej Krecie znów znajdzie się dwójka szukających miłości mężczyzn. W drugim sezonie "40 kontra 20" czekają nas nowe miłosne perypetie grupy singli. Sprawdźcie, jakie panie zawalczą o uwagę Seniora i Juniora!

"40 kontra 20" – nowy sezon

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i piętnaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu.

Jednym z najważniejszych momentów jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji. Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.

Drugi sezon programu startuje 21 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Program można oglądać też w serwisie Player.pl. Poznaliśmy personalia dziesięciu pierwszych uczestniczek. Czytajcie dalej!

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20" – Senior i Junior

Tomasz Zarzycki to Junior w programie "40 kontra 20". Jako model pracuje głównie za granicą i może pochwalić się współpracą z wieloma światowymi markami. Brał także udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych. W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co pozwoliło mu reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie Mister Supernational.

Tom Grabowski w programie "40 kontra 20" będzie Seniorem. Prowadzi własną agencję nieruchomości. Jest też modelem. Często bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i za granicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale najbardziej kocha Włochy. To ulubiony kierunek jego częstych podróży.

"40 kontra 20" - uczestnicy
"40 kontra 20" - uczestnicy Źródło: TVN7

"40 kontra 20" – uczestniczki "dwudziestki"

Amira urodziła się w Tunezji. Mówi biegle w pięciu językach. Zajmuje się eksportem kosmetyków na rynki afrykańskie i kraje Bliskiego Wschodu. Na co dzień spełnia się jako modelka.

"40 kontra 20" – Amira Ellili
"40 kontra 20" – Amira Źródło: TVN

Amelia ukończyła szkołę wizażu i stylizacji oraz studium kosmetyczne. Wizaż to jej pasja, wokół której kręci się jej radosne życie.

"40 kontra 20" – Amelia Kajdan
"40 kontra 20" – Amelia Źródło: TVN

Natalia jest prawniczką i jej zawód wymaga od niej stanowczości, skuteczności oraz powagi. Na co dzień jest jednak spontaniczna, uczuciowa i zawsze widzi pozytywne strony życia.

"40 kontra 20" – Natalia Bussa
"40 kontra 20" – Natalia Źródło: TVN

Izabela swoją egzotyczną urodę zawdzięcza pochodzeniu rodziców. Jest w połowie Algierką i góralką spod Makowa Podhalańskiego. Obecnie studiuje kosmetologię.

"40 kontra 20" – Izabela Chaduli
"40 kontra 20" – Izabela Źródło: TVN

Kasia zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci. Prowadzi własną firmę oraz centrum szkoleniowe.

"40 kontra 20" – Katarzyna Konderak
"40 kontra 20" – Katarzyna Źródło: TVN

"40 kontra 20" – uczestniczki "czterdziestki"

Magdalena stawia na zdrowy tryb życia i prawidłowe żywienie. Dlatego obecnie do głównych jej zajęć należy praca w charakterze przedstawicielki handlowej, promującej zdrową kuchnię wegańską. 

"40 kontra 20" – Magdalena Bolesławska
"40 kontra 20" – Magdalena Źródło: TVN

Asia obecnie jest instruktorem rekreacji ruchowej, a jej największą pasją jest taniec. Choć ukończyła ekonomię oraz handel zagraniczny, to jej życie bardziej rozwija się w stronę artystyczną i sportową. 

"40 kontra 20" – Joanna Radwańska
"40 kontra 20" – Joanna Źródło: TVN

Joanna przyjechała prosto z Californii, gdzie od lat prowadzi z powodzeniem własną firmę w branży nieruchomości. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym, wycenach i sprzedaży ekskluzywnych rezydencji. Ma podwójne obywatelstwo – polskie i amerykańskie.

"40 kontra 20" – Joanna Maloney
"40 kontra 20" – Joanna Źródło: TVN

Iza to kobieta z charakterem. Ma kilkanaście tatuaży. Najbardziej lubi spędzać czas ze swoim prawie pełnoletnim synem.

"40 kontra 20" – Izabela Knioła
"40 kontra 20" – Izabela Źródło: TVN

Anita to piosenkarka o pseudonimie artystycznym Shira. Oprócz śpiewania jest trenerką personalną i instruktorką snowboardu. Z wykształcenia kosmetolog i fizjoterapeutka. 

"40 kontra 20" – Anita Czupta
"40 kontra 20" – Anita Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości