Iga Muszakowska żartobliwie o Dominiku Abusie. "Jest moim czwartym dzieckiem"

Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci
Dominik Abus to jeden z najbardziej znanych i lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno pojawił się także razem ze swoją ukochaną - Igą Muszakowską -  w programie "99. Gra o wszystko". W rozmowie z nami wyjawili, jak wygląda podział obowiązków w ich domu i jakimi wartościami kierują się w wychowaniu dzieci.

Dominik Abus to niekwestionowany gwiazdor telewizji TTV. Każdego dnia jego losy śledzą także tysiące osób w mediach społecznościowych, a każda wzmianka i zdjęcie dotyczące jego ukochanej budzą olbrzymie zainteresowanie. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl para opowiedziała nieco więcej o swoim życiu poza blaskiem fleszy. 

Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci 

W nowym sezonie "99. Gra o wszystko. VIP" widzowie TTV mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów programów rozrywkowych wraz z drugimi połówkami i najbliższymi przyjaciółmi. Dominik Abus pojawił się w towarzystwie partnerki - Igi Muszkowskiej, która szybko została okrzyknięta przez internautów nową gwiazdą telewizji. Para w rozmowie z Dagmarą Olszewską uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej rodziny i wyjaśniła, jak wygląda ich codzienność. 

- Powiem szczerze, Iga trzyma dyscyplinę w domu. Mamy trzech synów i to jest żywioł, który trzeba opanować, póki jest na to czas, żeby w przyszłości byli dobrymi ludźmi. Bardzo ciężko ich okiełznać a Iga od małego uczy ich dyscypliny, szacunku - powiedział Dominik Abus. 

Iga Muszakowska o dzieciach i rodzinie

Iga Muszakowska przyznała, że dzieci potrafią ją miło zaskoczyć i cieszy się, gdy widzi, że praca włożona w ich wychowanie przynosi efekty. Choć zgodnie z partnerem przyznała, że to do ich synów należy decyzja, jakimi będą ludźmi w dorosłości, jako rodzice dołożą wszelkich starań do tego, by dać im jak najwięcej dobrych przykładów i lekcji dotyczących poszanowania drugiego człowieka, pracy i wartości rodzinnych. 

- Tak naprawdę to, jakimi jesteśmy rodzicami, to jest pytanie do naszych dzieci, ale nie obawiałabym się odpowiedzi. Tak jak wspomniał Dominik, dyscyplina w domu jest potrzebna. Mało tego, Dominik jest moim czwartym dzieckiem, bo też czasami wymaga opieki. Muszę być dobrze zorganizowana, chociaż nie zawsze bywam punktualna. Dbam o to, żeby niczego nie brakowało, żeby wszystko było jak należy. Uczę chłopców przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka, ale to, jaką drogę w przyszłości wybiorą, zależy już tylko od nich samych. Póki co trzymamy nad nimi pieczę - powiedziała Iga Muszakowska. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: screen cozatydzien.tv.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości