Izabela Zeiske o wypadku na planie "99 - Gra o wszystko". Zaskoczyły ją reakcje ludzi

Autor:
Dominika
Kowalewska
Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko"

Izabela Zeiske nie miała łatwego startu w "99 - Gra o wszystko. VIP". Wraz z mężem Boguszem Zeiske musiała szybko zakończyć udział w show. W trakcie pierwszej konkurencji doszło do wypadku, na skutek którego małżonkowie opuścili program. Teraz Izabela Zeiske podzieliła się przemyśleniami na temat reakcji widzów. Była nią zaskoczona!

W sobotę 4 marca na antenie stacji TTV zadebiutował nowy sezon programu "99 - Gra o wszystko. VIP". Tym razem jednak na zwycięzcę show będzie trzeba trochę poczekać - w tym roku odcinków będzie sześć, a wyemitowane zostaną w kolejne soboty od 4 marca włącznie. To niezwykła edycja pod wieloma względami. Tym razem o zwycięstwo zawalczą bohaterowie znani i lubiani, którzy zmierzą się nie tylko ze sobą, ale również ze swoimi drugimi połówkami. Stąd zmiana zasad! W niektórych konkurencjach uczestnicy zawalczą w parach i wówczas przegrani odpadną z programu razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt
Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

"99 - Gra o wszystko. VIP". Izabela Zeiske miała wypadek

W 3. sezonie "99 - Gra o wszystko. VIP" gwiazdy stacji TTV zaprosiły do udziału swoich bliskich - partnerów, współmałżonków oraz przyjaciół. Tak oto w show u boku Izabeli Zeiske znalazł się jej mąż Bogusz. Czas rozpocząć zabawę! Pierwsza konkurencja okazała się dość skomplikowana. Przede wszystkim miała odbyć się w parach, co, choć wcześniej się zdarzało, w ostatecznym rozrachunku nie prowadziło do eliminacji aż dwóch osób. Tym razem miało być jednak inaczej. Uczestnicy musieli przenieść współtowarzysza niedoli na drugą stronę hali, po drodze pokonując liczne przeszkody. Przed rozpoczęciem konkurencji Izabela i Bogusz Zeiske nie ukrywali, że mają nadzieję, że nie będzie to ich pierwsza i ostatnia zabawa.

Rzeczywistość okazała się okrutna. Jeszcze zanim para ruszyła zza linii startu, znajdująca się na plecach Bogusza Izabela zsunęła się, upadając na ziemię. Uderzyła głową na tyle mocno, że doszło do rozcięcia skóry i krwawienia. Do uczestniczki szybko podbiegli sanitariusze, którzy po wstępnych oględzinach zabrali bohaterkę "Gogglebox. Przed telewizorem" do szpitala. Decyzją produkcji konkurencja została odwołana, a Izabela i Bogusz Zeiske zakończyli udział w show.

Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko"
Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko" Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko" Źródło: Player

Niedługo później Izabela Zeiske opublikowała wpis, w którym opowiedziała o zdarzeniu. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" wyjawiła, że podczas upadku nie tylko rozcięła skórę, ale również złamała kręg szyjny. To uniemożliwiło jej dalszy udział w programie.

"Kochani... Wczoraj oglądaliście pierwszy odcinek "99 - Gra o wszystko. VIP". Niestety los mi nie sprzyjał. Upadłam, rozbiłam głowę, złamałam kręg szyjny. No cóż każdemu - oczywiście nie życzę - mogło się to przydarzyć" - rozpoczęła wpis.

Izabela Zeiske we wpisie wspomniała, że inni uczestnicy również napotkają niemałe problemy. Czego potwierdzenie widzieliśmy zresztą w skrócie sezonu, który został wyemitowany na początku pierwszego odcinka.

"Młodzi ludzie mdleli, dostawali ataków paniki" - dodała.

Izabela Zeiske podziękowała za liczne słowa wsparcia, które spłynęły do niej w trakcie i po emisji sobotniego odcinka. Nie ukrywa jednak, że otrzymała również kilka niezbyt przyjemnych komentarzy.

"99 - Gra o wszystko. VIP". Izabela Zeiske o reakcji internautów

Izabela Zeiske była zaskoczona niektórymi reakcjami widzów "99 - Gra o wszystko. VIP". Kobieta musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami, w których internauci wypomnieli jej m.in. wiek.

"Otrzymałam dużo życzliwych słów wsparcia, za co serdecznie dziękuję. Ale też słów, w które aż nie chce się wierzyć, że pochodzą od ludzi. Pytam, czy człowiek, zdrowy, radosny, pełen energii i mający 60 lat nie ma prawa już istnieć w społeczeństwie? Nie może podejmować wyzwań? Może jego poddać eutanazji, bo przeszkadza? Co to za społeczeństwo, gdzie nie szanuje się ludzi starszych, dzieci i zwierzęta? Do czego to doprowadzi? Ludzie złośliwość, zawiść kładzie wam bielmo na oczach i sercu" - napisała ostro Izabela.

Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła wrócić do tematu kilka godzin później. Reakcja widzów wzbudziła u kobiety ogromne emocje.

"Jeżeli komuś się stanie krzywda, to niestety nie można się z tego cieszyć, można przejść obok tego obojętnie, ale nie cieszyć się. Życzyć nie wiadomo czego, od staruchów i starych bab wyzywać. To jest chyba troszeczkę nie fair. Ja zawsze mówię, żeby daj Boże, tym ludziom udało się być starym i wtedy zobaczymy, jak to będzie, jak będzie do nich takie podejście. Się pytam, co to jest za naród?" - powiedziała wyraźnie zdenerwowana.

Izabela Zeiske dodała, że do wypadku doszło w listopadzie i w tym czasie ani razu nie dała po sobie poznać, że doznała urazu. A nie ukrywa, że musi mierzyć się z bólem.

"Program był nagrywany w listopadzie, nie widzieliście po mnie nigdy nic [...]. Też nie jest mi lekko, bo po prostu czasem to napierdziela, łeb i szyja" - dodała.

 "99 - Gra o wszystko. VIP" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "99 – Gra o wszystko. VIP" możemy oglądać na antenie TTV i w serwisie Player, gdzie dostępne są wszystkie poprzednie sezony show. Trzeci sezon premierę będzie miał 4 marca 2023 roku o godzinie 22.00, a kolejne odcinki w kolejne soboty o tej samej porze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości