"99 - gra o wszystko. VIP". Agnieszka Kotońska wzruszona gestem męża

Agnieszka Kotońska wzruszona poświęceniem męża
Agnieszka Kotońska wzruszona poświęceniem męża
Źródło: Player
Agnieszka i Artur Kotońscy stanęli przed najcięższym wyzwaniem w show "99 - gra o wszystko". Małżonkowie musieli zmierzyć się bezpośrednio w konkurencji eliminacyjnej. Od początku wiedzieli, że tylko jedno z nich może pozostać programie.

"99 gra o wszystko" to program, w którym widzowie śledzą zmagania gwiazd stacji TTV w różnych konkurencjach. W show do walki stają nie tylko znajomi z pracy, ale też przyjaciele, czy nawet rodziny. Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox. Przed telewizorem" mieli szczególnie ciężkie zadanie, bo musieli stanąć przeciwko sobie w konkurencji eliminacyjnej.

"99. Gra o wszystko. VIP". Artur i Agnieszka Kotońscy zmierzyli się ze sobą w konkurecji

W jednej z konkurencji uczestnicy musieli dobrać się w pary. Na długiej rozciągliwej sprężynie, której koniec mieli zawinięty wokół pasa, umieszczono płytę CD. Celem było przetransportowanie płyty od jednego uczestnika do drugiego bez użycia rąk. Niestety Artur Kotoński dotknął spirali ręką, za co para została zdyskwalifikowana i musiała walczyć w dogrywce przeciwko sobie. Mężczyzna nie starał się za bardzo, gdyż chciał, odkupić swój błąd. Artur Kotoński zachował się po dżentelmeńsku i poświęcił się, aby jego żona mogła przejść dalej, czym wzbudził szacunek uczestników.

"Jak na faceta przystało", "Jak dżentelmen postąpiłeś" - komentowali.

Nie obyło się bez łez. Agnieszka Kotońska przeżywała odpadnięcie i gest męża, który także się wzruszył.

"Artur, nie wiem, czy z miłości, czy ze strachu, ale trochę odpuściłeś sobie tę konkurencję" - komentował lektor.

Agnieszka i Artur Kotońscy to jedni z ulubieńców widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani podziwiają ich za to, jak zgrany tworzą związek, jak bardzo się kochają i jak są sobie oddani.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 3. - kto odpadł?

W trzecim odcinku sześciu uczestników musiało się pożegnać z dalszą rywalizacją. Z programu odpadli Artur Kotoński, Agnieszka Kuszewska i Kasia Gąsienica z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz Daniel Płoński z 4. sezonu "Kanapowców", prezenter Jan Pirowski i Piotr Dziedzina - zwycięzca poprzedniej edycji programu "99. Gra o wszystko".

"99 - Gra o wszystko. VIP" - zasady programu, kiedy i gdzie oglądać?

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99 tak, jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników.

Nowy sezon zadebiutował na antenie TTV 28 sierpnia. Odcinki są emitowane codziennie od niedzieli do piątku, a wielki finał odbędzie się 2 września.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości