Programy

"99 - Gra o wszystko" - wielki hit znów na TTV. Kiedy emisja? Jakie są zasady programu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
TTV
"99 - Gra o wszystko" od 5 marca na antenie TTV

Po ogromnym sukcesie urodzinowej edycji "99 - Gra o wszystko. VIP" wielkie show wraca na antenę TTV. 99 uczestników, tyle samo konkurencji i jeden cel - nie być ostatnim. Premierowe odcinki już od 5 marca w każdą sobotę o godz. 21.45. 

Show "99 - Gra o wszystko" zadebiutowało na antenie TTV w styczniu. Była to specjalna edycja VIP na dziesiąte urodziny stacji. Wzięły w niej udział gwiazdy TTV, które grały w szczytnym celu. Tym razem uczestnicy programu będą wyłonieni z castingu, a wygraną zgarną dla siebie. Będą oni rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach, w których liczy się spryt, sprawność i szczęście. Z zabawy za każdym razem odpada osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie.

"99 - Gra o wszystko" - co to za program?

Program "99 - Gra o wszystko" znany jest również pod nazwą "99 to beat". Zdobył wielką popularność widzów na całym świecie, a po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii. Do tej pory stał się hitem m.in. USA, Niemczech, Holandii czy Szwecji.

Specjalna edycja "99 - Gra o wszystko. VIP" przygotowana została z okazji dziesiątych urodzin TTV. W show wzięły udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał, czyli bohaterowie takich programów jak "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia", "Ostre cięcie" czy "Down the road" - Przemek Kossakowski, Dominik Strzelec, Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba, Mateusz Borkowski, Jan Pirowski i inni.

Pierwszy sezon "99 - Gra o wszystko. VIP" osiągnął rekordową oglądalność i był najlepiej oglądalnym programem w historii stacji. Finałowy odcinek pierwszego sezonu programu przyciągnął przed telewizory ponad milion widzów. Zwyciężył gospodarz "Usterki" Dominik Strzelec.

"99 - Gra o wszystko" - zasady programu, nagroda

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99, tak jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników, którzy powalczą o główną nagrodę - pięćdziesiąt tysięcy złotych. Większość zadań wydaje się pozornie prosta i banalna. Jednak to, czy zawodnicy poradzą sobie z nimi nie jest takie oczywiste. W grę bowiem wchodzą wielkie emocje i stres.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"99 - Gra o wszystko" - twórcy

Program "99 - Gra o wszystko" już od początku zdobył uznanie widzów. Po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii pod nazwą "De Alleskunner". Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji.  Za jego polską produkcję odpowiada firma GPlus Production. Zdjęcia do formatu powstały w Krakowie.

"99 - Gra o wszystko" - kiedy i gdzie oglądać?

Dwunastoodcinkowe show "99 - Gra o wszystko" zadebiutuje na antenie TTV 5 marca. Odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godzinie 21.45. Program będzie także dostępny na stornie player.pl.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości