"Mask Singer". Zgadniesz, kto się kryje pod maską?

"Mask Singer": kostium
"Mask Singer": kostium
Źródło: TVN
Program "Mask Singer" podbił serca widzów na całym świecie i teraz przyszedł czas na Polskę. Telewizja TVN wiosną wyemituje rodzimą wersję popularnego show. Na czym polega i jakie są jego zasady?

W muzycznym show "Mask Singer" wystąpią osoby znane z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Kim będą uczestnicy? Na tym właśnie polega największa zagadka. Ich tożsamość zostanie celowo ukryta pod niezwykłymi przebraniami. Na scenie nie zobaczymy ich twarzy, ale maski i kostiumy - zwierząt, roślin, a nawet… potraw. Na pytanie, kto kryje się pod maską spróbują odpowiedzieć widzowie i detektywi w studio. Zobacz szczegóły nowego show TVN.

"Mask Singer". Zwiastun

"Mask Singer" - co to za program?

"Mask Singer" to program jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji. To wielkie muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, hitami polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim wspaniała zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? 

Program zyskał wielką popularność w wielu krajach na całym świecie. W show występowały takie gwiazdy jak Seal w kostiumie pumy czy Toni Braxton, która była Rybą. Tori Spelling ukryła się pod postacią Jednorożca, La Toya Jackson Obcego, a Kelly Osbourne - Biedrony.

Teraz detektywami staną się widzowie TVN. Postarają się odpowiedzieć na pytanie, kto kryje się pod maską. Ten program to wielkie emocje, wspaniałe występy i przede wszystkim próby dopasowania wokali uczestników do głosów osób znanych. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka będzie zdjęcie maski przez jedną z postaci. To wtedy, po tygodniach spekulacji i domysłów, widzowie poznają prawdę.

MASK SINGER. Michał Meyer — czy wie więcej niż detektywi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mask Singer" - o co chodzi, zasady programu

W programie "Mask Singer" bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium, wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech detektywów. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd.

Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków zdejmij maskę, gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski.

"Mask Singer" - uczestnicy, kostiumy

Kulisy produkcji "Mask Singer" są ściśle strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są tajne. Utrzymaniu anonimowości służą rygorystyczne procedury. Tożsamość gwiazd znają nieliczni. Nawet podczas rozmów na scenie ich głosy są modulowane elektronicznie. Wszystkie środki ostrożności mają jeden cel - zagwarantować widzom wspaniałą zabawę.

W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium, wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Na scenie zobaczymy zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet potrawy.

"Mask Singer" - prowadzący

Program prowadzi Michał Meyer, który zapowiada muzyczne występy zamaskowanych postaci. To znany poslki aktor. Niedawno zagrał główną rolę w serialu TVN7 "Zakochani po uszy".

"Mask Singer": prowadzący Michał Meyer
"Mask Singer": prowadzący Michał Meyer

"Mask Singer" - detektywi

Od momentu pojawienia się informacji o nowym show TVN zastanawiano się, kto pojawi się w programie w roli detektywów w studio. Będą to znane gwiazdy. Jednym z detektywów będzie Kuba Wojewódzki. Obok niego zasiądą aktorki Joanna Trzepiecińska i Julia Kamińska, a także satyryk i stand-uper Kacper Ruciński.

"Mask Singer": detektywi
"Mask Singer": detektywi
Źródło: TVN

"Mask Singer" - kiedy i gdzie oglądać?

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Muzyczne show pojawi się 5 marca o 20.00 na antenie TVN i w serwisie player.pl. Program będzie można oglądać w każdą sobotę.

"Mask Singer" - kiedy powtórka?

Powtórki programu "Mask Singer" można oglądać na kanale TVN w każdą niedzielę o godzinie 13.00 i w serwisie player.pl.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości