Ada z "HP" ujawniła, że zawiodła się na dwóch uczestnikach. "Nie ubolewam"

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Ada Borkowska dała się poznać fanom "Hotelu Paradise" w 8. sezonie. Mimo że wszystko wskazywało na to, że odnalazła prawdziwą miłość w programie, to los okazał się być dla niej przewrotny. Teraz zaskoczyła wyznaniem, mówiąc, że zawiodła się na uczestnikach show.

Ada Borkowska dołączyła do "Hotelu Paradise", kiedy już wszyscy byli w parach. Jako nowa uczestniczka miała trudne zadanie i musiała wybrać partnera, tym samym skazując jego dotychczasową towarzyszkę na eliminację. Mimo że dobrze jej się rozmawiało z Kubą, to nie chciała robić przykrości jego ówczesnej partnerce, którą była Natalia i pod wpływem emocji podeszła do Bartka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ada Borkowska z "Hotelu Paradise 8" zaskakująco o relacji z Bartkiem
Ada Borkowska z "Hotelu Paradise 8" zaskakująco o relacji z Bartkiem. "Rozmawialiśmy po każdym odcinku"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ada i Bartek z "HP" mieli szansę na prawdziwą miłość?

Jak się okazało, była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć, bowiem poprzednia para Bartka z Luizą definitywnie się zakończyła. Mimo że Ada z Bartkiem nie czuli do siebie mięty, to z czasem ich relacja zaczynała się rozwijać.

Między nimi pojawiły się nawet zalążki uczucia, jednak nie obyło się także bez przykrości. Ada i Bartek wielokrotnie się rozstawali i wracali do siebie w programie. Widzowie tak bardzo ich polubili, że nie wyobrażali sobie bez nich finału.

Mimo że zakochani byli w finale, to ostatecznie na Ścieżce Lojalności stanęli Agnieszka i Jędrzej. Ada i Bartek po programie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. W rozmowie z nami Bartek deklarował, że chciałby rozwijać znajomość z Adą i powiedział o ich spotkaniu, natomiast Ada jasno zaznaczyła, że nie chciałaby nadal utrzymywać zażyłej znajomości z Bartkiem, bowiem po obejrzeniu odcinków doszła do wniosku, że musi zachować chociaż trochę szacunku do siebie.

Bartek Pankowski z „Hotelu Paradise 8” powiedział, co go łączy z Adą
Bartek Pankowski z „Hotelu Paradise 8” powiedział, co go łączy z Adą
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ada Borkowska z "Hotelu Paradise" ma żal do uczestników?

Po tych słowach Bartek poczuł się zraniony i całkowicie odciął się od Ady, natomiast Ada postawiła na siebie i karierę muzyczną, którą stale rozwija. Z tego co mogliśmy zauważyć, Ada nie utrzymywała bliskich znajomości z innymi uczestnikami programu, jednak jej ostatnie wyznanie na Instagramie zaskoczyło jej obserwatorów.

"Z nikim nie mam takiego kontaktu, żebyśmy do siebie regularnie pisali czy dzwonili, ale z większością mam taki kontakt, że odpowiadamy sobie na relację czy popiszemy co jakiś czas" - napisała.

Ada zaznaczyła, że zawiodła się na dwóch osobach z programu, jednak nie zdradziła ich personaliów. Podejrzewacie, o kogo może chodzić?

"Na 2 osobach niedawno może nie powiem, że się zawiodłam, bo to za mocne słowo, ale nie spodziewałam się niektórych tekstów czy zarzuceń z ich strony. Jakoś specjalnie nie ubolewam" - dodała.

Ada Borkowska z "HP" o relacji z innymi uczestnikami
Ada Borkowska z "HP" o relacji z innymi uczestnikami
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości