Ada z "HP" zaskakująco o Bartku. "Nie wiem, czy widzowie to wyłapią" [TYLKO U NAS]

Ada Borkowska z "Hotelu Paradise 8" zaskakująco o relacji z Bartkiem. "Rozmawialiśmy po każdym odcinku"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Ada Borkowska i Bartek Pankowski doszli do finału, jednak przegrali z Agnieszką i Jędrzejem w przejściu przez Ścieżkę Lojalności. Tylko ich w programie połączyło romantyczne uczucie, o którym Ada powiedziała w rozmowie z nami. Czy ich miłość przetrwała po hotelu? Zobaczcie sami.

Dagmara Olszewska, cozatydzien.tvn.pl: Naszych czytelników na pewno zainteresuje to, jaką teraz masz relację z Bartkiem. Czy coś jest między wami?

Ada Borkowska, "Hotel Paradise 8": Między nami jest znajomość, po prostu. Nie jesteśmy razem, co też powiedzieliśmy w końcowym odcinku na setce. Nie wiem, czy widzowie to wyłapią. Po pierwsze, odległość, po drugie, różnica charakterów. Ja też sobie powiedziałam, że nie będę nikogo już naprawiać moim kosztem, bo ja się bardzo angażuję zazwyczaj w takie relacje i całą moją energię marnuję na to, żeby kogoś naprawić, a tak naprawdę to wszystko zależy od tej osoby. Więc nie jesteśmy razem, ale mamy dobre relacje, nie mam mu też nic za złe, po prostu jest dobrze.

Czy był taki moment, że trochę żałowałaś albo zastanawiałaś się, jakby to było, gdybyście sobie dali szansę po powrocie do Polski?

Zastanawiałam się na pewno, oczywiście, że tak. Skłamałabym, jakbym powiedziała, że nie. Zastanawiałam się, jakby to było, ale nie wiem, czy byłabym w stanie być z Bartkiem w związku. Nie wiem też, jak on się w związku prawdziwym zachowuje, bo nie mam porównania. Nie można też porównywać naszych zachowań tam do tych, które mamy w prawdziwym życiu, bo tam jednak cały czas jakieś kłody pod nogi były nam rzucane. Także nie chcę też oceniać Bartka z tej perspektywy, bo nie mam porównania, ale jakoś zachęcająco ten nasz pobyt tam na mnie nie wpłynął do tego, żeby wejść z nim w prawdziwy związek.

Wasza relacja w programie była bardzo burzliwa. Zastanawiam się, czy gdy oglądałaś to, co się działo między wami w Wietnamie, to kontaktowaliście się ze sobą, rozmawialiście o tym wszystkim jeszcze raz, czy te emocje do was wracały, czy to już było wyjaśnione i zaklepane?

Był taki czas, że w ogóle nie mieliśmy kontaktu przez pierwsze parę tygodni emisji. Później jakoś tak się stało, że ten kontakt złapaliśmy i rozmawialiśmy raczej o odcinkach, po każdym odcinku. Co tam bym poprawiła w jego zachowaniu, ja się też go pytałam, czy teraz widzisz, że byłam w porządku na przykład. Mówił, że tak. Też pytałam się go, czy widzi teraz swoje jakieś tam zachowania, które w ogóle nie powinny mieć miejsca, bo które robiły nam pod górkę cały czas. No i rzeczywiście przyznawał się, że widzi, oczywiście nie do wszystkiego, bo to by było za piękne jak na Bartka, ale mówił, że nieraz mógłby po prostu sobie darować albo spuścić z tonu.

Rozmawiałam z Bartkiem, który wspomniał, że wyciągnął pewne wnioski z tego programu i z sytuacji między wami. Myślisz, że naprawdę je wyciągnął, że jest w stanie przełożyć jakieś lekcje z „Hotelu Paradise” na prawdziwe życie?

Ja mam taką nadzieję. Nie wiem, czy on jest w stanie, ale mam taką nadzieję, że wyciągnął i może jak nie teraz, to pomoże mu to na pewno w przyszłości. Bo nawet jak nie ze mną, to z inną kobietą byłoby mu na pewno łatwiej, gdyby jednak te wnioski wyciągnął, jakby miał jakieś skłonności do autorefleksji.

Widzowie i internauci często w komentarzach pytali, dlaczego godzisz się na jego pewne zachowania w programie. Czy ty byłaś zakochana?

Nie, nie mogę powiedzieć, że byłam zakochana, ale na pewno byłam zauroczona w Bartku. On mi się podobał fizycznie, pociągał mnie fizycznie. Też mocno się zbliżyliśmy, więc wpływało to jakoś na kobietę. Szczególnie że byłam długo już singielką i jestem dalej singielką, więc może byłam troszeczkę stęskniona za takim uczuciem. Ale po drugie, mimo wszystkich tych dziwnych akcji, nie wiem, jak to nazwać nawet ze strony Bartka, on był mi tam najbliższą osobą.

"Hotel Paradise 8". Ada i Bartek
"Hotel Paradise 8". Ada i Bartek
Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości