Adam Lochyński z "TM" zmienił branżę. Wygląda dziś zupełnie inaczej

Autor:
Dagmara
Olszewska
Adam Lochyński

Adam Lochyński to uczestnik 10. edycji "Top Model". W programie szybko zaskarbił sobie sympatię widzów i jurorów. Pamiętna sesja w kole przyniosła mu wiele pochlebstw i dała przepustkę do świata mody. Po zakończeniu emisji show zdecydował jednak, że pójdzie w innym kierunku. O pasji do sportu, pracy, "Top Model" i miłości opowiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Adam Lochyński po zakończeniu emisji programu systematycznie pojawia się w mediach społecznościowych. Choć do pokazywania prywatności podchodzi z dozą niepewności, chętnie dzieli się efektami swoich najnowszych zleceń. Internautom nie umknął fakt, że uczestnik "Top Model" znacząco zmienił swój wygląd i skupił się na rzeźbieniu atletycznej sylwetki. Czy to oznacza koniec pracy w modelingu?

Adam Lochyński z "Top Model". Czym się teraz zajmuje? 

"Top Model" dla wielu uczestników okazał się prostą ścieżką do sławy i rozpoznawalności. Program podobnie zakończył się dla Adama Lochyńskiego, który postanowił zaskoczyć swoich fanów i zmienić kierunek zawodowej drogi. 

- Generalnie przed aparatem bardzo często bywam, ale jeśli chodzi o modeling w pełnym wymiarze, to nie zajmuję się tym. Branża fitness to raczej moje miejsce - mówi. 

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Adam Lochyński opowiedział także, jak pracuje nad atletyczną sylwetką.

- Na sylwetkę pracuje się latami. Od czasów "Top Model" widać zdecydowanie dużą różnicę. Wróciłem do swojej wagi i treningów ukierunkowanych pod sylwetkę - twierdzi.

Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model"
Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model" Źródło: cozatydzien.tvn

Adam Lochyński z "Top Model" - życie prywatne i związki

Adam Lochyński w mediach społecznościowych nie kryje także pasji do muzyki. W rozmowie z nami wyjaśnił, czy zamierza włączyć ten aspekt życia w budowanie kariery. Odpowiedział także na pytanie, które wyjątkowo często pojawia się w komentarzach pod jego postami - czy jest zakochany?

- Muzyka to moja pasja i traktuję to jako przyjemność. Nie chcę wiązać z tym kariery czy sposobu na życie, bo straci to swój urok - mówi uczestnik "Top Model". 

Adam Lochyński wyznał nam także, czy obecnie jego serce jest już zajęte. 

- Wolne jak zawsze - wyjawił.

Jaką radę ma Adam Lochyński dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w Top Model? 

- Najlepsza rada to być sobą i pamiętać, po co się do tego programu przyszło i mieć plan na siebie, bo wziąć udział w programie to jeszcze mało. Trzeba wiedzieć, co robić po - mówi uczestnik.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości