Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej? "Jestem na nie otwarty"

Marcin Tyszka podda się operacji plastycznej?
Marcin Tyszka podda się operacji plastycznej?
Źródło: MWMEDIA
Marcin Tyszka podczas ostatniej konferencji "Top Model" w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym, jak czuje się w wieku 46 lat. Fotograf wyjawił, że dba o siebie i nie mówi "nie" zabiegom medycyny estetycznej.

Marcin Tyszka znany jest widzom z programu "Top Model", w którym od 2010 r. pojawia się w roli jurora. Jednak Marcin Tyszka swoją karierę zaczął nieco wcześniej. Już w wieku 14 lat Marcin Tyszka prowadził program telewizyjny dla młodzieży.

Marcin Tyszka o sposobie na dobry dzień

Niedługo później zaczął interesować się fotografią, a już w latach 90. był rozchwytywanym fotografem. Jest autorem wielu sesji okładkowych dla prestiżowych magazynów. W 2010 r. fotograf pojawił się w roli jurora w programie "Top Model" u boku Katarzyny Sokołowskiej, Joanny Krupy i Dawida Wolińskiego.

Ostatnio podczas konferencji "Top Model" Marcin Tyszka powiedział, że bardzo dobrze czuje się w wieku 46 lat.

- Bardzo dobrze się czuję. Nie zamierzam dojrzewać, jeśli chodzi o zmianę stylu itd. Ludzie oczekują od nas, że ciągle będziemy tacy weseli, szaleni, a jednak te 13 lat do przodu już jest. Bardzo dobrze czuję się w mojej skórze. W ogóle nie dochodzi do mnie, że jestem już takim statecznym, starszym panem i chyba nigdy nie dojdzie. A poza tym każdy wiek miał swoje super momenty, wiadomo, że kondycja nie jest już tak fantastyczna jak kiedyś, ale nadal dajemy radę. Castingi 16 godzin dziennie, a zawsze jest mocna energia, power. Nawet jeśli jedno z nas przychodzi z gorszym humorze, to druga osoba tam pod stołem "ją kopnie" i od razu jest żywo. I ciągle powtarzam, że to fajny program, który na pewno będzie oglądany — powiedział Marcin Tyszka.

Zobacz całą rozmowę:

Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?

Marcin Tyszka chce poddać się zabiegom medycyny estetycznej?

Co ciekawe, juror powiedział nieco więcej o tym, jak udaje mu się zachowywać dobrą formę przez cały czas. Zdradził swój sposób, na bycie wypoczętym.

- Jestem dobrze dożywiony, a poza tym myślę, że dbam o siebie troszkę od lat, jednak jak dbasz o cerę, to popłaca, nie widzisz tego jutro, ale za parę lat, nigdy nie paliłem, staram się w miarę higienicznie żyć (różnie z tym bywa) i przede wszystkim przed zdjęciami zawsze się wysypiam. Mam taką zasadę, że imprezuję tylko wtedy, kiedy wiem, że mam wolne, a teraz kiedy mam pracę, zawsze chodzę spać o 10, bo organizm tego wymaga, tylko wtedy mogę dać z siebie 200%, a poza tym, czy jestem przed kamerą jak w "Top Model", czy jestem za kamerą jako fotograf, muszę mieć zawsze dobry humor, bardzo dużo energii, żeby okiełznać to, co się dzieje, bo jak jesteś niewyspany, to nie masz cierpliwości, więc to jest mój sposób, wyśpij się dobrze, jak masz ważny dzień — dodał.

Na końcu Marcin Tyszka zaznaczył, że nie mówi "nie" zabiegom medycyny estetycznej, w celu poprawy swojego wyglądu.

- Jestem otwarty na wszystko, natomiast nie jestem specjalistą od medycyny estetycznej. Chciałbym może nawet spróbować czegoś więcej. Nigdy nie mam czasu, bo jak idziesz na bardziej konkretny zabieg, to później musisz chować się przez tydzień, a u mnie ciągle są jakieś zdjęcia. Dbanie o cerę to znaczy czyszczenie cery, nawilżanie jej itd. i to naprawdę dużo robi, szczególnie jak zaczynasz w młodym wieku. A zabiegi medycyny estetycznej? Jestem na nie otwarty i jak będzie trzeba, zrobimy wszystko — zaznaczył juror.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości