Roch z "HP" wyznał coś Kornelii przed jej randką z Szymonem. Idzie nowe?

"Hotel Paradise". Roch rozmawia z Alicją i Kornelią
"Hotel Paradise". Alicja i Kornelia są zainteresowane Rochem
Źródło: player.pl
Roch stał się obiektem westchnień kilku uczestniczek nowej edycji "Hotelu Paradise". W tej chwili chłopakiem zainteresowały się aż trzy dziewczyny: Łucja, Alicja i Kornelia. Każda z nich odbyła poważne rozmowy z uczestnikiem, ale Roch nie chce żadnej z nich niczego obiecywać.

Roch przeżywał odejście Sabiny z "Hotelu Paradise". W parze z Łucją nie czuł się do końca komfortowo, ale szybko zorientował się, że jest rozchwytywany przez uczestniczki show i postanowił kuć żelazo, póki gorące. W bonusowym materiale zobaczyliśmy, co powiedział Alicji i Kornelii, gdy wyznały mu swoje uczucia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę

"Hotel Paradise". Alicja nie dogaduje się z Michałem. Wysyła sygnały do Rocha

Alicja jest w parze z Michałem, ale stwierdziła, że już zapaliła jej się czerwona lampka ostrzegawcza i zaczęła mieć wątpliwości, czy na pewno to odpowiedni partner dla niej. "Nie uważasz, że jesteś za bardzo rozkazujący?" - zapytała przy śniadaniu. Dziewczyna zaczęła szukać innego kandydata na przyszłe Rajskie Rozdanie. Zwierzyła się, że cały czas myśli o Rochu.

Roch przyszedł do pokoju, w którym przebywała Kornelia i Alicja, prosząc, by ta druga dała mu przestrzeń do rozmowy z pierwszą. "Beze mnie?" - żartowała Alicja. "Michał będzie zazdrosny" - odpowiedział Roch. "Walić go" - rzuciła, wychodząc z pokoju.

Alicja wyznała, że ma mętlik w głowie.

"Roch spełnia wszystkie moje kryteria. I tego dobrego serca, i te aspekty wizualne [...] Stoję obok, ale wszystkie przeciwności na drodze... chyba po prostu do niego podejdę" - zdradziła.

"Hotel Paradise". Roch rozmawia z Kornelią

Roch w końcu mógł zostać sam z Kornelią i szczerze z nią porozmawiać. Wcześniej dziewczyna wyznała mu, że jest nim zainteresowana. Sprawdzała, czy partner Łucji odwzajemnia jej uczucia, ale chłopak nie chciał niczego deklarować. Roch znów wyznał, że jest zaskoczony propozycją Kornelii, aby sparować się na następnym Rajskim Rozdaniu. Dodał, że chce jednak postępować w zgodzie ze sobą.

"Bardzo chciałbym spróbować, ale wiem, że z Łucją jeszcze nic nie ma, czuję się, jakbym był tu pierwszego dnia. Każdy tutaj z Łucją nie zaczyna od zera, tylko od jakiegoś minus jeden albo minus dwa, niezależnie, czy to jej wina, czy nie" - wyznał Roch.

Kornelia wyjaśniła, że potrzebowała tylko wyznać swoje uczucia oraz otrzymać od Rocha jakąś wskazówkę, czy może liczyć na to, że mógłby się z nią w przyszłości sparować. Co ciekawe, Kornelię i Alicję zabrał na randkę nowy uczestnik — Szymon. Chłopak wyjaśnił, że obie dziewczyny zaciekawiły go osobowościami. Na spotkaniu Alicja zdecydowanie wyrażała brak zainteresowania nowym bohaterem show.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości