Amelia i Dominik z "TM" w sesji ciążowej. "Mama i tata"

Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "Top Model"
Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "Top Model"
Źródło: x-news / "Dzień Dobry TVN"
Niedawno Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "Top Model" ogłosili, że spodziewają się córeczki. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie z intymnej sesji zdjęciowej zakochanych. Uwagę zwraca spory brzuszek ukochanej zwycięzcy programu.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański byli ulubieńcami widzów 12. edycji programu "Top Model". Pomiędzy tym dwojgiem wykiełkowało uczucie, którego przez dłuższy czas nie ujawniali. Niedawno okazało się, że ich relacja przeszła na nowy etap.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

280220224_DIUNA_SOFIAKONECKA_ZYCIE
Jak zmieniło się życie Sofii Koneckiej Menescal po finale "Top Model"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominik Szymański z "Top Model" pokazał zdjęcie z czułej sesji z Amelią Wnęk

Zakochani Amelia Wnęk i Dominik Szymański niedawno podzielili się wspaniałą nowiną. Para oznajmiła, że spodziewa się dziecka. O tej radosnej wiadomości poinformowali w programie "Dzień Dobry TVN". Teraz model zdecydował się pokazać fragmenty intymnej sesji fotograficznej.

Czarno-białe zdjęcie, które pojawiło się na koncie Dominika Szymańskiego na Instagramie, ukazuje zakochanych w czułym uścisku. Na udostępnionej fotografii oboje ubrani na czarno, a na pierwszy plan wysuwa się już sporych rozmiarów brzuszek Amelii Wnęk. Widać, że modelka jest już w zaawansowanej ciąży.

Emocje zakochanych udzieliły się fanom i obserwatorom, którzy z niecierpliwością oczekują na narodziny córeczki pary. Pod opublikowanym postem możemy przeczytać liczne słowa wsparcia.

"Wszystkiego dobrego dla waszej już trójki" - brzmi jeden z pozostawionych komentarzy.

"Mama i tata" - piszą inni.

"Najpiękniejsza para" - czytamy w komentarzach.

Dominik Szymański z "Top Model" o roli ojca

Dominik Szymański ma za sobą trudne doświadczenia. Dorastał w wiosce dziecięcej i jako siedmiolatek został umieszczony w domu dziecka. Ten etap jego życia trwał jedynie półtora roku, jednak model nigdy nie ukrywał, że odczuwał wówczas ogromną samotność.

Sytuacja uległa zmianie, gdy na horyzoncie pojawiła się jego kochana ciocia, która zdecydowała się na przygarnięcie Dominika Szymańskiego i dwójki jego rodzeństwa. W rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim w "Dzień Dobry TVN" zwycięzca "Top Model" został zapytany o to, jakim chciałby być ojcem.

"Przede wszystkim nie chcę już myśleć o swojej przeszłości. Zamykam tę drogą, którą miałem i otwieram nową. Nie chcę wzorować się na rodzicach, którzy popełnili błędy. Chcę tworzyć własną historię. Chcę być lepszym ojcem i wiem, że poradzę sobie" - wyznał Dominik Szymański.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news / "Dzień Dobry TVN"

podziel się:

Pozostałe wiadomości