Amelia z "Top Model" od zawsze chciała być młodą mamą. Czy wróci do modelingu? "Jeżeli jest determinacja..."

Amelia Wnęk
Amelia Wnęk
Źródło: TVN
Amelia Wnęk i Dominik Szymański poznali się na planie programu "Top Model". Między uczestnikami zaiskrzyło na tyle mocno, że niedługo po emisji finałowego odcinka show poinformowali o związku. Ten rozwija się dosyć szybko, bowiem niedawno para przekazała, że spodziewa się dziecka! Amelia Wnęk zorganizowała Q&A, podczas którego opowiadała na pytania dotyczące ciąży.

Uczestnicy "Top Model" cieszą się zainteresowaniem internautów jeszcze długo po zakończeniu emisji show. A gdy ich prywatne drogi w jakichś sposób się splotą, te rośnie jeszcze bardziej. Amelia Wnęk, wchodząc do programu, była szczęśliwą narzeczoną. Związek jednak nie przetrwał, a nowym partnerem kobiety okazał się... Dominik Szymański.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_TOPMODEL_MACIEJSKIBA_AMELIA
"Top Model". Maciej Skiba o pocałunku z Amelią. Coś zaiskrzyło?

Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "Top Model 12" spodziewają się dziecka

Programowe pary zawsze wzbudzają spore zainteresowanie, toteż nie dziwi fakt, że Amelia Wnęk i Dominik Szymański chętnie pojawiają się razem na branżowych wydarzeniach. Niedawno para gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN". W trakcie rozmowy z Krzysztofem Skórzyńskim i Damianem Michałowskim uczestnik "Top Model" wyznał, że jego partnerka jest w ciąży.

"Spodziewamy się dzidziusia" - powiedział.

Uczestnik zdradził płeć dziecka. Powiedział, że nie może się doczekać, aż zobaczy... córeczkę. Para wyjawiła też imię dziecka.

"Aurora. Od początku było to imię bezdyskusyjne. Jest piękne. Kochamy zorzę polarną i chcemy zobaczyć ją kiedyś" - powiedziała Amelia Wnęk.

Niedługo później kobieta opublikowała fotografię, na której wyeksponowała ciążowy brzuszek. Zdradziła ponadto, że dziecko przyjdzie na świat w czerwcu.

Ciąża zaskoczyła fanów, którzy mieli do pary bardzo dużo pytań. Wielu dziwiło się, że zakochani zdecydowali się na dziecko w tak młodym wieku — Amelia Wnęk w tym roku skończy 21 lat. Wszelkie wątpliwości postanowili wyjaśnić u źródła.

Amelia Wnęk o macierzyństwie. Uczestniczka "Top Model 12" od zawsze chciała być mamą?

W miniony weekend Amelia Wnęk zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, podczas której starała się rozwiać wszelkie wątpliwości i przedstawić fakty. Została zapytana o to, czy zawsze marzyła o ciąży w tak młodym wieku. Okazuje się, że tak!

Tak. Zawsze miałam instynkt matczyny. Odkąd pamiętam, dzieci mnie bardzo lubiły, naprawdę. Ale moi przyjaciele mogą wam potwierdzić, że odkąd miałam 11/12 lat mówiłam, że ja chcę być młodą mamą, bo dla mnie od zawsze dziecko nie było "końcem czegoś: wolności, swobody, kariery", dla mnie zawsze to był i jest początek czegoś jeszcze piękniejszego
- wyznała.

Nie ma co ukrywać, że dla wielu modelek ciąża może oznaczać koniec kariery w branży. Amelia Wnęk dopiero rozpoczyna przygodę z branżą, a mimo to jest pewna, że po porodzie bez problemu wróci do pracy. Uczestniczka przyznała, że ma w planach bardzo szybko zadbać o sylwetkę, a opiekę nad dzieckiem będą dzielić po połowie, w zależności od zobowiązań.

Ja swoją karierę dopiero zaczynam. Ciąża, dziecko nie są żadnym "problemem" czy "przeszkodą" w spełnianiu się zawodowym. Jeżeli jest determinacja, zaangażowanie i pasja to wszystko się da. Mam zamiar w dwa miesiące wrócić do formy, by móc pracować. A co z dzieckiem? Ja i Dominik chcemy się spełniać zawodowo i będziemy to robić... RAZEM! Jeżeli ja mam sesję, Dominik zajmie się dzieckiem i na odwrót. Dziecko to nie przeszkoda w karierze i spełnianiu marzeń tylko dodatkowa iskierka która daje kopa do pracy i działania
- wyjaśniła.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również pytań o początki relacji. Amelia Wnęk i Dominik Szymański poznali się w "Top Model", co nie jest tajemnicą. Kobieta wyznała, że są razem od września, a ponadto właśnie od tego momentu ze sobą mieszkają.

"Top Model 12". Amelia Wnęk o macierzyństwie
"Top Model 12". Amelia Wnęk o macierzyństwie
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości