Młody akrobata pokonał faworytów i wygrał "America's Got Talent: All-Stars". Kim jest Aidan Bryant?

Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"
Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"
Źródło: Getty Images
W programie "America's Got Talent: All-Stars" zobaczyliśmy występy najwybitniejszych finalistów i ulubieńców widzów z poprzednich sezonów wielu zagranicznych wersji naszego "Mam Talent!". W ostatnim odcinku show poznaliśmy zwycięzcę. Aidan Bryant pokonał nawet faworyta, który zdobył aż trzy złote przyciski.

"America's Got Talent: All-Stars" to prawdziwy rarytas dla miłośników programów typu talent show. Nowa seria, która zadebiutowała w amerykańskiej telewizji w styczniu 2023 roku, prezentowała występy najwybitniejszych finalistów i ulubieńców fanów z poprzednich sezonów "Mam Talent!" z różnych zakątków świata. Program przypadł do gustu wielbicielom talentów i umiejętności, którzy z niecierpliwością oczekiwali na finałowe widowisko. To już za nami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"America's Got Talent: All-Stars"  – kto wygrał?

W programie "America's Got Talent: All-Stars" brała udział Polka Sara James. Uczestniczka 17. edycji "America's Got Talent", została zaproszona do udziału w specjalnej odsłonie programu. Zaprezentowała utwór "As It Was" Harry'ego Stylesa, ale niestety nie udało jej się przejść do finału. Decyzja ta została podjęta na podstawie głosów publiczności, które wyłoniły trójkę artystów z największym poparciem. Niestety, Sara James nie znalazła się wśród nich, a jej miejsce zajął akrobata Aidan Bryant, który ostatecznie wygrał cały program.

Obok niego w ścisłych finale znaleźli się między innymi Ana-Maria Margean - 13-letnia brzuchomówczyni z Rumunii oraz jej rówieśnik, iluzjonista Aidan McCann z Irlandii. Brązowy medal otrzymała ukraińska grupa taneczna Light Balance Kids, a srebrny powędrował do amerykańskiego saksofonisty Avery Dixona.

Występy największych talentów w historii "Mam Talent!" oceniali Simon Cowell, Howie Mandel i Heidi Klum. Gospodarzem odcinków był Terry Crews. W finale rywalizacji znalazło się 11 najlepszych uczestników, którzy walczyli o nagrodę pieniężną w wysokości aż 500 tysięcy dolarów.

Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"  – kim jest?

Po tygodniach imponującej rywalizacji w "America's Got Talent" zwycięstwo przypadło samoukowi akrobacie Aidanowi Bryantowi. Chłopak przyznał, że od czasu udziału w 16. sezonie show nauczył się bardzo wiele. W ciągu ostatnich dwóch lat stworzył rewelacyjną choreografię i idealnie dobrał muzykę, dlatego był gotowy, aby zdobyć główną nagrodę jako pierwszy aerialista.

To szalone. Pracowałem na to naprawdę ciężko i po prostu czuję, że tym razem naprawdę się to opłaciło i dostałem możliwość pokazania dużo więcej. [...] jestem szczęśliwy. To dla mnie naprawdę ważne
- powiedział 18-latek po odebraniu nagrody.
Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"  
Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"  
Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars"  
Źródło: Getty Images

Aidan Bryant po raz pierwszy rywalizował w 16. sezonie "AGT" w 2021 roku, gdzie ostatecznie przegrał z magikiem Dustinem Tavellą. Po powrocie na scenę Aidan Bryant był pewien sukcesu.

Kiedy usłyszałem o "AGT: All-Stars", wiedziałem, że muszę wykorzystać tę szansę. Nie mogę znowu przegrać z Tavellą
mówił 18-latek w odcinku z 9 stycznia.

Aidan Bryant jest samoukiem, a swoją karierę rozpoczął dopiero kilka lat temu. W finale "AGT:All Stars" wykonał układ do utworu "Chandelier" Sii w interpretacji Adama Lamberta w towarzystwie Bello Sisters. Po występie dostał owacje na stojąco od Simona Cowella, Howie'ego Mandela i Heidi Klum oraz gospodarza Terry'ego Crewsa.

Bycie w finale oznacza, że cała moja ciężka praca, od kiedy miałem 14 lat, ćwicząc na podwórku na drzewie, opłaciła się. Kiedy zająłem drugie miejsce w sezonie 16., nigdy nie marzyłem, że zajdę tak daleko, ale teraz czuję, że to moja druga szansa, aby udowodnić światu, że przeszedłem od amatora do profesjonalnego aerialisty
- powiedział zwycięzca magazynowi "People".
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości