Aneta ze "ŚOPW" wygląda kwitnąco. "Jak milion dolarów"

Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta Żuchowska o trudnej decyzji dotyczącej syna
Źródło: Instagram @anet.zuchowska
Aneta Żuchowska w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraz z mężem doczekali się synka, który jest ich oczkiem w głowie. Żona Roberta Żuchowskiego codziennie zajmuje się synkiem, jednak ostatnio postanowiła zrobić coś dla siebie. W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliście.

Aneta i Robert Żuchowscy to ulubieńcy widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od razu wpadli sobie w oko, a ich wesele wyglądało tak, jakby znali się od wielu lat. Po zakończeniu programu Aneta i Robert zadeklarowali, że chcą zostać w małżeństwie i wspólnie budować przyszłość.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży

Aneta Żuchowska o macierzyństwie

Niedługo po zakończeniu programu małżeństwo podzieliło się radosną nowiną. Okazało się, że spodziewają się dziecka. Ich synek przyszedł na świat w lutym 2022 r. Dumni rodzice nadali mu imię — Mieszko. Syn wypełnia każdą wolną chwilę Anety i Roberta Żuchowskich, a małżeństwo chętnie dzieli się wspólnymi momentami z życia prywatnego w mediach społecznościowych.

Kilka miesięcy temu Aneta Żuchowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, że na początku nie wierzyła, że spotkało ją tyle szczęścia.

- Kiedyś uważałam, że to jest zbyt piękne. Jeszcze podczas programu zapytałam się Roberta, kiedy kamery odjechały, czy nie robi sobie ze mnie jaj i niech będzie ze mną szczery, bo jest tak fajnie, że jest takim ciekawym człowiekiem, że ktoś mógł sobie żarty zrobić. Robert odpowiedział, że myślał tak samo (śmiech) - wyjawiła.

Aneta Żuchowska zachwyciła wyglądem. Internauci są oczarowani

Aneta i Robert są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Internauci i fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mogą obserwować ich codzienność m.in. na Instagramie. Robert oprócz obowiązków rodzicielskich i zawodowych po wielu latach zaczął na nowo zajmować się muzyką, a w maju premierę miał jego najnowszy singiel "Łapię oddech".

Aneta również szybko wróciła do codziennych obowiązków. Bardzo ważne jest dla niej utrzymanie dobrej formy. Kiedy była w ciąży regularnie trenowała i niedługo po narodzinach wróciła do ćwiczeń, o wszystkim informując na Instagramie.

Teraz jednak postanowiła zrobić coś dla siebie. Aneta Żuchowska postanowiła odpocząć i wybrała się wraz z przyjaciółką na mały wypad. Na Instagramie pokazała zdjęcia z Torunia.

"Mamuśki na wychodnym. Jak bardzo taka odskocznia jest czasem potrzebna!" - czytamy.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele wpisów internautów.

"Wyglądasz jak milion dolarów", "O wow, piękna", "Baw się dobrze kochana, niektórzy zapominają, jak ważny jest balans w życiu" - pisali.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @anet.zuchowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości