"Azja Express - po powrocie" – odcinek specjalny. Zobacz, co się działo za kulisami programu!

Autor:
Kamila
Jamrożek
Uczestnicy "Azja Express"

Przed nami wielki finał 3. edycji programu "Azja Express". W sobotę 27 maja przekonamy się, która z drużyn jako pierwsza dotrze na metę w stolicy Uzbekistanu - Taszkencie. Jednak to nie koniec emocji związanych z tym szalonym wyścigiem. Dla fanów programu przygotowaliśmy specjalną niespodziankę - odcinek specjalny "Azja Express - po powrocie" , który będzie dostępny w serwisie VOD.pl!

Chcielibyście zobaczyć, jak wyglądały kulisy szalonego wyścigu przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan, który mogliśmy oglądać w programie "Azja Express"? Co się działo, gdy kamery gasły? W specjalnym odcinku uczestnicy podzielą się historiami od kuchni i smaczkami, o których nie wiemy. Zapraszamy przed ekrany!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Azja Express - po powrocie" – odcinek specjalny

Odcinek "Azja Express - po powrocie" zabierze widzów w podróż za kulisy tego niezwykłego wyścigu przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Uczestnicy programu, czyli Andrzej i Kasia Gąsienica, Wojtek Łozowski, Bartek Kochanek, Krystian Pesta, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Łukasz Trochonowicz, opowiedzą o swoich przeżyciach podczas trzynastu odcinków programu.

Odcinek specjalny zaprezentuje widzom niepublikowane dotąd materiały, które pozwolą spojrzeć na to, co się działo w programie "Azja Express" od kuchni. Dowiesz się, co działo się poza kamerami, jak uczestnicy radzili sobie z trudnościami, zmęczeniem, jak wspominają momenty wzruszeń, radości czy wdzięczności za okazaną bezinteresowną pomoc lokalsów.

"Azja Express - po powrocie" to doskonała okazja, aby zobaczyć ulubionych bohaterów programu w zupełnie nowym świetle. Oglądając wspólnie najzabawniejsze czy najbardziej wzruszające sytuacje z wyścigu, uczestnicy podzielą się z widzami przemyśleniami, uczuciami i spostrzeżeniami.

"Azja Express - po powrocie" – kiedy emisja?

Nie przegap wielkiego finału "Azja Express" już w najbliższą sobotę oraz specjalnego odcinka "Azja Express - po powrocie", który będzie dostępny w serwisie VOD.pl. Przenieś się za kulisy tego fascynującego wyścigu i odkryj tajemnice ekscytującego wyścigu przez Azję!

Na odcinek specjalny zapraszamy do serwisu VOD.pl, tuż po emisji odcinka finałowego programu "Azja Express" w telewizji TVN!

PREMIERA: 27 MAJA, SOBOTA, GODZ. 21.35, SERWIS VOD.PL

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości